Download Infinix Flash Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Infinix Flaş Aracı herhangi bir Mediatek Smartphone ve Tablet stok yazılım flaş sağlayan küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, Infinix Flash Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Infinix Flash Aracı

Infinix Flash Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani onu kullanmak için bilgisayara yüklenmesi gerekmez. İndirilen paketi çıkarın ve başlatmak için flash_tool.exe dosyasını açın.

Basit Arayüz:

Çok kolay bir arayüz ve kafanızı karıştırmak için daha az düğme ile geliyor. Ana panelde yalnızca üç düğme bulunur; yani Gözat, Başlat ve Durdur. Gözat düğmesi Scatter dosyasını eklemenizi sağlar, Başlat Düğmesi yanıp sönen işleme başlamanızı sağlar ve Durdur Düğmesini kullanarak yanıp sönme işlemini istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Sadece tek bir tıklamayla herhangi bir Mediatek Özellikli Telefon, Akıllı Telefon ve Tablet üzerinde stok firmware flaş sağlar. Basitçe, tarayıcı düğmesini kullanarak dağılım dosyasını yükleyin ve yanıp sönme işlemine başlamak için başlat düğmesine tıklayın.

CDC ve VCOM Uyumlu:

Mediatek Cihazında stok bellenimini flaş etmek için Android CDC ve Android VCOM sürücülerini destekler. Cihazınızın Infinix Flash Aracı tarafından algılanması için CDC veya VCOM Sürücüsünü bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.

Infinix Flash Aracını İndirin

Infinix_Flash_Tool_V1.0

Benioku Bir Kez:

(*) İle uyumlu: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur (x32 ve x64 bit'i destekler).

(*) Nasıl kullanılır: İsterseniz, herhangi bir Mediatek FeaturePhone, Akıllı Telefon ve Tablette stok bellenimini flaş etmek için Infinix Flash Tool'un nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

(*) Alternatif Uygulama: SP Flash Aracı Yanıp Sönen Mod, Kurtarma Yanıp Sönen, Bellek testi, Parametre Ayarları vb. gibi gelişmiş özelliklerle gelen en iyi alternatiftir.

(*) Kredi: Infinix Flash Aracı Infinix Mobility, LLC tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir