Download Alfahd Android Tools

1 Şubat 2020'de güncellendi

Alfahd Android Araçları, Windows Bilgisayarı kullanarak Android Cihazınızda birden fazla görev gerçekleştirmenizi sağlayan küçük bir araçtır. Bu sayfada, Alfahd Android Araçları'nı ücretsiz olarak paylaşmayı başardık.

Alfahd Android Araçları

Alfahd Android Araçlarının Özellikleri

Veriyi sıfırla: Bu özellik fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı ve android cihazınızdaki kullanıcı verilerini silmenizi sağlar (root gerektirir).

Kurtarma ve hızlı başlatma: Bu özelliği kullanarak cihazınızı ADB üzerinden Kurtarma ve Fastboot moduna kolayca önyükleyebilirsiniz.

Bootloader ve fastboot ile sıfırla: Cihazınızı ADB Modunda önyükledikten sonra, bu özelliği kullanarak fastboot veya bootloader moduna önyükleme yapabilir ve fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Fastboot ile Biçimlendirme: Bu özellik, android cihazdan kullanıcı verilerini kaldırmanıza veya biçimlendirmenize olanak tanır (tüm veriler bu yöntemle silinir).

İndirme Moduna Önyükleme: Bu özellik, hızlı bir şekilde fiziksel tuşlara basmadan android cihazınızı indirme moduna geçirmenizi sağlar.

ADB'yi ve fastboot'u kontrol edin: Bu özellik Android Cihazınızdaki ADB ve Fastboot Modlarını kontrol etmenizi sağlar.

Cihaz Bilgilerini Kontrol Et: Bu özellik sayesinde Android Cihazınızla ilgili ayrıntılı bilgileri bir Tıklamayla kontrol edebilirsiniz.

Desensiz Kilit: Bu özellik, Desen Kilidini bir tıklamayla herhangi bir Android Cihazdan kaldırmanıza olanak tanır (bu özelliği kullanmak için cihazın köklenmesi gerekir).

Alfahd Android Araçlarını İndirin

Alfahd_Android_Tools_v1

Alfahd_Android_Tools_v2

Benioku Bir Kez:

(*) ADB Nasıl Kurulur? Öğrenebilirsin Windows Bilgisayarında ADB Kurulumu veya Minimal ADB ve Fastboot araçlarını yükleme.

(*) Trojan / Kötü Amaçlı Yazılım Uyarısı: Alfahd Android Araçları, Android Cihazınızda birden fazla görev gerçekleştirmenize yardımcı olan Android Exploits içerir. Bu Sömürüler çeşitli Dosya Tarayıcıları tarafından Trojan / kötü amaçlı yazılım olarak alınır (veri tara).

(*) Kredi: Alfahd Android Araçları fahdwin (geliştirici) tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaştığı için ona tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir