instagram'ın ıgtv özelliği göz kamaştırdı.

igtv nedir ?

IGTV instagram’ın yeni özelliği olmakla birlikte hikaye boyutunda uzun videoların yayınlamasını sağlamakta. İnstagram bu yeni özelliği ile tv programlarından tutunda kendi şahsi profillerinizde hikaye paylaşır gibi 15 saniye değil daha uzun videolar paylaşmanızı sağlamakta.

instagram’ın ıgtv özelliği göz kamaştırdı.

Bu uygulama şu an kullanıma açıldı, sizde eğer İgtv’den faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kullandığınız işletim sistemindeki market uygulamasına girip instagram uygulamasını güncellemek olacaktır. Güncellemeden sonra sizde instagram anasayfanızdan DM ‘nin yanında yeni ikona tıklayıp IGTV’yi kullanabileceksiniz.

Belki de Facebook kendi resim uygulaması olan instagmdaki bu yeniliği yapmasının nedeni en büyük rakibi olan Google’nin video paylaşım platformu olan youtubeye karşı olarak geliştirmiş olabilir. Çünkü bir çok ünlü IGTV’yi kullanmaya başlamış durumda. Öte yandan Fcebook da artık Google adsense gibi yayıncılarına reklam ücretini de vermeye hazırlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Minecraft apk indir başlıklı makalemizde minecraft, minecraft apk cepde ve minecraft apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir