Scorp Android Uygulaması Kolay İndir

Sosyal medyada yerini alan yeni uygulama, Scorp! Bu uygulama Periscope gibi video uygulaması ancak Periscope’de canlı yayın yapıyorduk ama bunda biri soru soruyor, ona cevap verecek olanlar, sadece video çekerek cevap verebiliyor. Her geçen gün bizi ele geçiren sosyal medya, biz bu tür uygulamaları iyi yönde kullanalım.

Scorp ile soru soru cevap vermeye sabırsızlanıyorsanız aşağıdaki Google Play Store linkini ya da direk indirme linkinden APK dosyasına ulaşabilirsiniz.

scorp-nedir-nasil-kullanilir

Scorp Nasıl Kullanılır ?

 • Gündemini oluştur
 • 15 saniyede çevrenden haberdar ol.
 • Popüler başlıklar oluştur.
 • Kategorini Seç
 • İlgi alanlarını takip et.
 • Yeni şeyler öğren.
 • Özgür Ol
 • İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et.
 • Hayalet moduyla video paylaş.

İndir;

Sürekli olarak güncellenen sosyal medya platformunda kendi yerini alıp aynı zamanda rakiplerini sollayan bir uygulamadır, karşılıklı olarak bir konu hakkında videolu olarak fikir beyan etmeye yarıyor, bu uygulamayı diğer uygulamalar gibi doğru kullandığınız takdirde bilginize bilgi katabilir, yoksa işi gırgıra çevirip harama bulaşırsanız öteki tarafta zebanilerle fikir beyan eder scorp a yüklersiniz 🙂

Unutmayalım ki akıllı telefonlar evet birçok işimizi kolaylaştırıyor, akıllı telefona sürekli takılıp gerizekalı bireylerde olabiliriz, teknolojinin yararları olduğu gibi zararları da vardır. Hem eğer çocuk sahibiyseniz onlardan bu tür uygulamaları hatta gerekirse tablet ve telefonları ellerinden almamız elzemdir, çünkü çok fazla çöp site internet dünyasında dolaşmatadır, ben konuyu niçin bu kadar uzattım biliyor musunuz, Konuyu bu kadar uzatmamın nedeni en çok gösterim alan yazılarımdan biri içimde olan derdi size buradan haykırmak istedim. Belki bir gün sahnelere çıkıp kendimi size karşı daha iyi ifade edebilir. Saygılar 🙂

Bir önceki yazımız olan Advanced Mobile Care(Bütün Android OS Telefonlar İçin) başlıklı makalemizde Advanced Mobile Care, android ve apk hakkında bilgiler verilmektedir.

12 Yorumlar

 1. Apk yi indiriyorum ama yukleyemiyorum yardim edermisiniz?

 2. Bende apk dosyasını indiriyorum sonra olay store te giriyorum bu öğe cihazinizla uygun değil diyip duruyo hala off

 3. öğe cihazinizla uygun değil diyip duruyo

 4. Telefonum samsung note 2 ve uygulama drive ye iniyor otomatik olarak, ve acilmiyor

 5. Bende indirmek istiyorum ama bu cihazını za uyumlu degildir diyor yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir