Huawei USB Sürücüler Windows Mac OS X

Huawei markalı Android akıllı telefonlar için USB sürücüler Windows ve Mac OS X işletim sistemine yüklemek isteyenler sürücü programını sitemizden indirebilir. Uygun USB sürücüleri yükleyerek Android telefonu bilgisayara tanıtabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. USB sürücüler (USB driver) Android telefona root yapmak, bootloader kilidini kırma gibi işlemleri bilgisayar aracılığıyla yapmak için bilgisayara yüklenmesi gereken sürücülerdir. Huawei USB sürücüleri indirmek için Windows ve Mac OS X linklerini kullanabilirsiniz.

Huawei USB sürücülerini HiSuite yazılımını bilgisayara yükleyerek kurabilirsiniz. Bu yazılım USB sürücüler dışında birçok yenilik sunmaktadır.

Huawei USB Sürücüleri, Huawei Android akıllı telefon ve tabletlerinizi herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan bilgisayara bağlamanızı sağlar. Kullanıcıların akıllı telefonlarını bilgisayara kolayca bağlamasına yardımcı olur. Ayrıca, bootloader sürücülerini kullanarak Huawei Aygıtınıza Huawei orijinal rom dosyasını yüklemenizi sağlar. Tüm Huawei cihazları için Huawei USB Sürücüsü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Huawei Windows USB Sürücüleri indir

Huawei Mac OS X USB Sürücüleri indir

Bir önceki yazımız olan Garmin; Yeni Akıllı Saat GPS GNSS Askeri saat başlıklı makalemizde Garmin akıllı saat, garmin akıllı saatler ve garmin gps hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

[ROM] Turkcell T20 [Huawei U8650]; Cyanogenmod CM9 Android 4.0.4 İCS Rom Yükleme İşlemi

Turkcell T20 akıllı telefonunuz var ve turkcell romundan sıkıldınız. Cyanogenmod tarafından geliştirilen beta sürümlü bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir