Download QGDP Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

QGDP Aracı, YGDP AracıAndroid Smartphone ve Tabletlerde CPB Format Stok Firmware Flash için izin verir. Bu sayfada, QGDP Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

QGDP Aracı

QGDP Aracının Özellikleri

Yükleyici:

QGDP yardımcı programı bir yükleyici uygulaması olarak gelir, yani onu kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Oysa QGDP Meclisi V3.2.0, yüklemenizi gerektirmeyen taşınabilir bir uygulama olarak gelir.

Basit Arayüz:

QGDP Yardımcı Programının genel arayüzü, YGDP Aracının aynısıdır ve bu da bellenimi flaş etmenizi sağlar. QGDP'de, CPB Stok ürün yazılımına daha fazla işlev ve destek alacaksınız.

Birden Çok Sürüm:

QGDP yardımcı programı, QGDP Meclisi ve QGDP SMT olmak üzere iki çeşittir. CPB Belleniminin çoğu QGDP Meclisi ile uyumlu olmayabilir, o zaman bu durumda QGDP SMT sürümünü denemeniz gerekir.

En son CBP Bellenimini destekleyin:

YGDP Aracı birçok Eski ve en son CPB Ürün Yazılımını destekler, ancak bazen en son CPB ürün yazılımını desteklemez. Bu durumda, en son CPB ürün yazılımını desteklediği için QGDP yardımcı programına ihtiyacınız olacaktır.

Yapılandırma:

Yapılandırma panelini kullanarak CPB ürün yazılımını QGDP Yardımcı Programına yükleyebilirsiniz. Ürün Yazılımını yüklemenin yanı sıra, cihaz adını kontrol etmenize, eMMC CID'sini test etmenize, Sigorta bilgilerini test etmenize ve cihaz bilgilerini test etmenize de olanak tanır.

Büyük Hücre Desteği:

QGDP kullanarak, stok ürün yazılımını aynı anda 15 cihaza kadar yanıp sönebilirsiniz. Oysa YGDP Aracında, ürün yazılımını aynı anda yalnızca 7 cihaza kadar flaş edebildiniz.

QGDP Aracını İndirin

QGDP Flash Aracı Müşteri V1.0.1

QGDP Flash Aracı Montajı V3.0.7

QGDP Flash Aracı Montajı V3.1.4

QGDP Flash Aracı Montajı V3.1.6

QGDP Flash Aracı SMT V3.1.6

QGDP Flash Aracı Montajı V3.1.8

QGDP Flash Aracı SMT V3.1.8

QGDP Flash Aracı Montajı V3.1.9

QGDP Flash Aracı Montajı V3.2.0

QGDP Flash Aracı SMT V3.2.6 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit bilgisayar) ile uyumludur.

(*) QGDP Parolası: QGDP için varsayılan şifre: 369 veya ase veya smt. Kurulumdan sonra aracı başlatmak için bu şifreye ihtiyacınız olacaktır.

(*) QGDP Aracı nasıl kullanılır?: CPB Firmware'i flash etmek için QGDP yardımcı programını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, QGDP Aracı Kullanılarak CPB Nasıl Flash sayfa.

(*) Dikkat: QGDP Aracını kullanarak bellenimi yanıp sönmeden önce kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Kişisel verileriniz stok bellenimi yanıp söndükten sonra kalıcı olarak silinecektir.

(*) Kredi: QGDP Aracı Coolpad Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Böylece, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download QFlash Tool (all versions)

Ev > Araçlar > QFlash Aracını İndirin (tüm sürümler) 1 Şubat 2020'de güncellendi QFlash Aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir