System/app mover android apk (sistem programlarını taşıma)

Merhaba arkadaşlar  piyasada bulunan android işletim sistemli telefonların birçoğunun  Ram(geçici bellek) ve hafıza sorunları var, bu nedenle telefonumuzu istediğimiz gibi kullanamamak da ve  bir çok apk’yi hafıza sorunları nedeniyle kuramamak dayız. Sinir bozucu bir durum 🙂 . Önde gelen telefon üreticileri ürettiği telefonlara kendi programlarını default( ana sistem) olarak sunmakda ve kullanabileceğimiz alanları kısıtlamak dadır,  tabiki de bu sorunun bir çözümü var ama öncelikle sisteminizin root lu olması gerekir.[ads]

Sözü fazla uzatmadan Program dan bahsedeyim System/app mover bu apk sistemizide ki default uygulamaları rom dan çözüp serbest bırakır bu sayede o programı artık sistemimizden kaldırabiliriz, örnek vermiş olur isem google maps talk back ve iletişim oparatörlerinin  piyasa sunmuş olduğu telefonlarda bulunan gereksiz operatör programları ve sizin işinize yaramayacak her türlü program.

UYARI! Öncelikle programı kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Sitemiz bu konuda sorumluluk kabul etmemek dedir.

Sistemin çalışmasını engelleyecek apk ler de denemeyin 🙂

Google Play Link: Tıkla

Uygulama Görselleri:  (Kendi Telefonumdan 😀 )

Screenshot_2014-02-10-21-34-25 Screenshot_2014-02-10-21-35-23 Screenshot_2014-02-10-21-36-36Screenshot_2014-02-10-21-34-25Screenshot_2014-02-10-21-34-25

[ads]

Bir önceki yazımız olan Android WordPress Uygulaması: Artık telefonunuzdan wordpress tabanlı blogunuza yazı gönderin. başlıklı makalemizde android ile wordpress, android wordpress theme ve android worpress tema hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

StopWatch & Timer Pro v1.0.2

Android işletim sistemi için gerçekten çok güzel geliştirilmiş bir uygulama.  Google Play Store : StopWatch & …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir