Whatsapp grup yöneticileri

Whatsapp Grup Yöneticileri Yetkilendiriliyor

Whatsapp grup yöneticileri artık daha fazla işlev kazanıyor, dün yayınlanan güncelleme ile hem ios da hemde android’de whatsapp güncellendi. Grup yöneticileri artık sadece üyeyi gruptan atmaktan ziyade isterse sadece kendisi ile özel ileti ile konuşabilecekler.

Whatsapp grup yöneticileri

Whatsapp grup yöneticilerine gelen yenilik

Facebook şirketinin satın aldığı whatsapp uygulamasını her geçen gün daha yeni ve cazip özellikler ile güncellendiğini görüyoruz. Whatsapp uygulamasında eğer bir grup kurduysanız ve bu grupta yöneticiyseniz istediğiniz kşi ile aynı ekrandan özel konuşabileceksiniz. Güncelleme sadece bununla kalmadı aynı zamanda daha önce normal bir kullanıcı üye grup resmini ve sloganını değiştirebiliyordu, ancak bu güncelleme sonrası artık bu durum sadece Yönetici tarafından yapılabilecek.

Eğer sizde telefonunuzda arkadaşlarınız veya dostalarınız ile bir grup kurmuşsanız ve grupta yönetici pozisyonundaysanız sizde uygulamayı güncelleyerek bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Güncellemeler bununla kalacak gibi değil, her geçen gün daha farklı özellikler gelmeye devam edecektir.

Whatsapp grup yöneticisi kaldırma

Whatsapp grup yöneticisi kaldırmak için sizin de yönetici olmanız gerekmektedir, yönetici değilseniz zaten kaldıramazsınız. Eğer yönetici iseniz yapmanız gereken şey Whatsapp uygulamasına girip, ilgili gruba tıklayıp, grup üyeleri arasından çıakracağınız yöneticinin üzerine basılı tutup “yöneticilikten çıkar”a basarak çıkarabilirsiniz.

Whatsapp grup yöneticisi silme

Whatsapp grup yöneticisi silmek için ilk olarak sizinde aynı grupta yönetici olmanız gerekir. Daha sonra üyenin üzerine tıklayıp “yöneticilikten çıkar” işaretlenerek grup yöneticisi silinir. Whatsapp grup yöneticisi yetkilerine sahipseniz sizde silebilirsiniz.

Eğer whatsapp’ı çevirim dışı kullanmak istiyorsanız diğer yazımızı okuyun.

Bir önceki yazımız olan 2018'in En iyi Android Uygulamaları (Ücretsiz) başlıklı makalemizde 2018 android apps, 2018 android uygulama ve 2018 en iyi android uygulamalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir