Volume Booster 6.4 Android Ses Artırma

Şaşırtıcı yeni ses yükseltme teknolojisi. Volume MAX Volume Booster PRO, telefonun sesini sistem varsayılanlarından daha yükseğe çıkarabilir. Cihazınızın tüm seslerini daha yüksek sesle duymak isterseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.. Müzik dinlemek, oyun oynamak, film izlemek veya video izlemek olsun, Android için Volume Booster tüm ses seviyelerini yükseltir. Sadece telefonunuz veya tabletiniz için değil, aynı zamanda kulaklığınız ve harici hoparlörünüz için de kullanılabilir.

Volume Booster Ses Güçlendiricinin Özelliği

  • Müzik: Tüm müzik medyası ses seviyesini artırın: ses, video ve oyun sesi dahil.
  • Sistem: Tüm sistem sesini artırın: zil sesi seviyesi, bildirim sesi ve alarm sesi dahil.
  • Harika ses spektrumu: Harika görsel ses spektrumunu aynı anda şarkı dinlerken izleyebilirsiniz.
  • Tüm ses spektrumları ses ritmine göre hareket eder.
  • Müzik Çalar Kontrolü: Şarkının başlığını ve sanatçıyı görüntüleyin; çal / duraklat, sonraki şarkı, önceki şarkı ve müzik çalarınızın diğer kontrollerini sağlar.
  • Destek kulaklıkları, harici hoparlör ve Bluetooth.
  • Kullanımı kolay: Ses seviyesini ayarlamak ve seviyeyi yükseltmek için iki kontrol düğmesi. 6 Ses modu, telefonunuzun sesini yalnızca bir dokunuşla artırmanızı sağlar.
  • Root veya Kök gerekmez.

Yasal Uyarı

Yüksek seste ses çalmak işitme duyunuza zarar verebilir veya hoparlörlerinize zarar verebilir. Uygun ses seviyesini elde etmek için ses seviyesini adım adım artırmanızı öneririz. Bu uygulamayı yükleyerek, geliştiricisini donanıma veya işitme duyusuna gelebilecek zararlardan sorumlu tutmayacağınızı ve KENDİ RİSKİNİZDE kullandığınızı kabul edersiniz.

Downloadn / İndir

Bir önceki yazımız olan [Rom] Cyanogenmod CM9 Asus Transformer TF101 Transformer Prime TF201 başlıklı makalemizde Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom, Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom download ve Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir