Hungry Shark World
Hungry Shark World

Hungry Shark World Apk indir

oyununda bir köpek balığı oluyorsunuz ve ziyafete başlıyorsunuz. Sizin gözünüzden bir köpek balığı ne yer ne yapar nelere saldırır birazda siz değerlendirin.

Hungry Shark World

7 tane farklı köpek balığı türü var sen hangisi olmak istiyorsan onu seç ve oyuna başla. Bu oyunu indirmek için telefon ve ya tabletinizden markete girip indirebilirsiniz.

Hungry Shark World
Hungry Shark World

 android

Hungry shark world apk android için Google play storeden girip indirebilirsiniz. Eğer siz bulamadıysanız oyunu sitemize telefon ve ya tabletinizle girerek buradaki linke tıklayınız ve indiriniz.

Hungry Shark World
Hungry Shark World

Bu oyunu oynarken kendinizi bir hayvan olarak kontrol etmekten ziyade siz olsaydınız ne yapardınız bu bakış açısından oynayarak zevk almaya bakın. Yoka oyundaki gibi hayvanlaşırsak bu defa dış dünya ile iletişime geçince anlaşma ve uyum noktasında sorun yaşayabiliriz. Benden söylemesi, keyifli oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RealDepth Forest LWP v1.0.8 başlıklı makalemizde 1.0.8, android wallpapers download ve apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir