Rom toolbox lite

severler herkese Selamlar.

Android mobil dünyada çok hızlı bir şekilde yayıldı bunun sebebi açık kaynak kodlu bir yazılım olması yanı isteyen ve yapabilen herkesin bu yazılım üstüne geliştirmelerde bulunmasıdır.

Mobil cihazlarla alakalı olanlar az çok bilirler, android yokken sybiam işletim sistemi büyük oranda kullanıcılar arasında tercih edilirdi bunun sebebi ise çok fazla yazılım desteği olması idi yani bir sybiam ile uzaya uydu fırlatmadığımız kalmıştı 😀

Eski günler 🙂 neyse burada şunu vurgulamak istiyorum eger androidiniz de özel bir rom var ise ve rootlu ise LİTE tam size göre bu program sayesinde telefonunuza bot animation,özel temalar,sistem iyileştirmeleri görsel değişimler ve bir çok özelliği çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve basit. nin ücretli ve ücretsiz sürümleri var lite olan ücretsiz sürümüdür,ücretsiz olmasına rağmen gayet başarılı denemenizi tavsiye ederim.

Link : Tıklayınız

Uyarı: Telefonunuzun işlemci ayarları ile oynamadan önce eski bilgilerinizi not almanızı tavsiye ediyorum. Cihazınızın kendiliğinden reboot olma durumu var.

 

Bir önceki yazımız olan Navitel Navigator Navigasyon uygulaması başlıklı makalemizde , ve navitel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir