Yeni bir Android deneyimi “Aviate”

’in basit arayüzü onu geliştirmek için çok uygun olduğu için her geçen gün yeni arayüzler tasarlanıyor.Bu makalemizde bizlerinde hoşuna giden yeni bir arayüzle sizleri tanıştırmak istedik.

Bir arayüzden çok telefonu bir asistana çeviren aynı zamanda kategorilendirme,boyutlandırma gibi pek çok özelliğe sahip.Mesela kategorilendirme ile oyunları ayrı fotoğraf düzenleme uygulamalarını ayrı pencerede ayarlayabiliyorsunuz.Penceleri sağa sola çevirerek diğer uygulamalara erişebiliyorsunuz.Tek satırlık raflar oluşturabildiğiniz gibi tüm ekranı kaplayan raflar da oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede, telefonun ekranları arasında uygulamalarınızı aramak için kaybolmaktan da kurtuluyorsunuz. şu an beta aşamasında olduğu için sadece kullanan kişilerden davetiye alarak kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: Aviate

screen-layout screen-final

Bir önceki yazımız olan [İCS-ROM] Sony Ericsson Xperia Play CDMA-R800x; Cyanogenmod CM9 İCS ROM başlıklı makalemizde CyanogenMod CM9, Xperia CDMA cm9 ve Xperia CDMA-R800x hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir