Android İçin En İyi 10 Ekran Kaydedici 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10

Android 5 ve Ötesi, Root Access’e gerek kalmadan android cihazın yüksek kaliteli ekran videolarını kaydetmenizi sağlar. Oysa Android KitKat veya daha düşük sürümlerde ekran videosunu kaydetmek için önce cihazı köklendirmeliyiz.
Bu sayfada, Android 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10 için en iyi 10 ekran kaydedici uygulamasının listesini paylaşmayı başardık.

screen recorder

En İyi Ekran Kaydedici

 

1. Screen Recording and Mirror: Yüksek çözünürlükte canlı ekran videoları oluşturmanıza izin verir (mp4 olarak kaydedin). Bunun yanı sıra, telefonu masaüstünüze yansıtmanıza olanak tanıyan AllCast Receiver Uygulaması‘nı (Google Chrome Uygulaması) da destekler. Kısacası, Mirror üzerinden bir şey kaydederseniz, AllCast Receiver App live uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

2. EZ Screen Recorder: Ayrıca canlı ekran videosunu kaydetmenizi sağlar. Bunun yanı sıra videoyu filigran olmadan kaydetmenizi sağlar.

3. Screen Recorder: Ekran videosunu kaydetmenizi ve Youtube, Facebook, Google Drive ve Dropbox ile paylaşmanızı sağlar. Ayrıca videoyu cihaza kaydetmenizi sağlar. Hiçbir reklam göstermez, filigran veya video uzunluğu sınırı göstermez.

4. Riv Screen Recorder: Yalnızca Android 5 Lollipop veya üstü sürümlerde çalışır. Sesi kaydetmez.

5. AZ Screen Recorder: Filigran olmadan sınırsız video uzunluğunu kaydetmenizi sağlar. Videoyu HD ve Full HD olarak kaydedebilirsiniz.

6. Screen Recorder by VN Solutions: Birden fazla çözünürlükte sınırsız video uzunluğu kaydetmenizi sağlar.

7. Telecine: Ekran videosunu kaydetmeden önce 3 saniye geri sayım gösterir. Ekranınızı sorunsuz ve profesyonel bir şekilde kaydedebilmeniz için USB hata ayıklama bildirimini durum çubuğundan gizler.

8. Screen Recorder – No Root: Oyun oynarken, giden aramalar yaparken ve Skype Chat yaparken ekranı kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, ön kameradan video kaydetmenizi sağlar (ekran videosunu kaplar).

9. Rec.: Sesli daha uzun ekran videoları kaydetmenize olanak tanır (1 saate kadar). Kullanımı çok kolaylaştıran çok basit ve zarif bir arayüz ile birlikte gelir.

10. Screen Recorder: Ekran videosunu kaydetmenin yanı sıra, bu uygulama sesi kaydetmenizi ve videoya banner’ ınızı eklemenizi sağlar (her ikisi de pro özelliğidir).

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir