Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

1 Şubat 2020'de güncellendi

Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımı, Windows Bilgisayar için, Huawei Smartphone, Özellikli Telefon ve Tabletlerdeki stok ürün yazılımını (.xml tabanlı) yanıp sönmenize yardımcı olan küçük bir uygulamadır.

Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımı

Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Kullanmak için Windows Bilgisayara yüklenmesi gerekmeyen taşınabilir bir uygulama olarak gelir. Uygulama Paketini bilgisayarınıza indirip ayıklamanız yeterlidir; hemen kullanmaya hazırsınız.

Flash Ürün Yazılımı:

Huawei Akıllı Telefon, FeaturePhone ve Tabletlerde stok bellenimini (.xml tabanlı) yanıp sönmenizi sağlar. Huawei Cihazınızda doğru stok ürün bilgisine sahip olmanız gereken tek şey> Aracı Başlat> Bellenim Yolunu Bulun> Yanıp Sönen Süreci Başlatmak için İleri'ye tıklayın.

Qualcomm Yonga Setini Destekleyin:

İster bir Smartphone, FeaturePhone veya Tablet olsun, Qualcomm Chipset üzerinde çalışan Huawei cihazlarını destekler. Bağlı cihazı Bilgisayarda kolayca algılayabilir ve bellenimi anında yanıp sönmenize izin verir.

XML Ürün Yazılımını Destekleyin:

XMl tabanlı Stok Firmware'i desteklemektedir. XML tabanlı dosyayı Huawei Cihazınızın Stok Ürün Yazılımı Paketinde bulabilirsiniz. XML dosyası, Huawei Cihazlarına ürün yazılımını flash veya yüklemek için yapılandırmalarla birlikte gelir.

Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin

Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Huawei Çoklu İndirme Yazılımının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0.0.2: Huawei_Smartphone_Multi_Download_Software_v1.0.0.2.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Aracı Flash stok bellenimine kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Huawei Çoklu İndirme Yazılımı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Qualcomm USB Sürücüsü: Orijinal Qualcomm USB Sürücüsünü arıyorsanız, Qualcomm USB Sürücüsü sayfa.

(*) Kredi: Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımı, Huawei Incorporation tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı. Bu nedenle, Uygulamayı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey Stock Rom

11 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Microkey Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Microkey Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir