Download QFlash Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

QFlash Aracı, Qualcomm Smartphone ve Tabletlerde Stok Firmware'ini yanıp sönmenize veya yüklemenize izin veren Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, QFlash Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

qflash aracı

QFlash Aracının Özellikleri

Yükleyici:

Bir yükleyici uygulaması olarak gelir, yani QFlash Aracını kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Yükleme işlemini tamamlamak için aracı Windows bilgisayarınıza indirip ayıklamanız ve kurulum dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazlara stok bellenimini kurmaya veya flaş etmeye yardımcı olur. Qualcomm Aygıtınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız için gereken tek şey> Aracı Başlat> İçerik Yükle'ye tıklayın> Bilgisayarınızdaki Ürün Yazılımını Bulun> Yanıp sönmeye başlamak için İçeriği İndir'e tıklayın.

Qualcomm Yonga Setini Destekleyin:

İster bir Smartphone, Özellikli Telefon veya Tablet olsun, Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazları destekliyor. Qualcomm Sürücüsünü Bilgisayarınıza kurduktan sonra, QFlash Tool bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihazda bellenimi flash etmeye hazır olabilir.

XML Dosyası Desteği:

Stok Firmware tabanlı content.xml (Meta Built Configuration dosya) destekler. Content.xml dosyasını Qualcomm Akıllı Telefon, Tablet veya Özellikli Telefonunuzun Stok Belleniminde bulabilirsiniz.

QFlash Aracını İndirin

QFlash Uygulaması, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. QFlash Uygulamasının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v5.0.2: QFlash_Tool_v5.0.2.zip

v6.1.3: QFlash_Tool_v6.1.3.zip

v9.1.6: QFlash_Tool_v9.1.6.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Stok ürün yazılımını Flash uygulamasında kullanmak için aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, QFlash Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Qualcomm USB Sürücüsü: Orijinal Qualcomm USB Sürücüsünü arıyorsanız, Qualcomm USB Sürücüsü sayfa.

(*) Kredi: QFlash Uygulaması Qualcomm Incorporation tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı. Bu nedenle, Uygulamayı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola Stock Rom

18 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Ola Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Ola Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir