[Uygulama] J4T MultiTrack Recorder Android Ses Kayıt ve Stüdiyo Uygulaması

J4T adlı program ile eğer bir ses sanatçısıysanız yada ses sanatçısı olma yolunda ilerliyorsanız bu program android cihazınızda ve sizinle her yerde size bir mini stüdyo oluyor ve kayıt alma imkanı sunuyor! Alt yapınızı içine atıyorsunuz ve üzerine sesinizle şarkınızı söylüyor ve kaydediyorsunuz. Sonuç muhteşem bir şekilde birleşiyor ve wav uzantılı olarak kaydediyorsunuz. Google Play Markette bulabileceğiniz bu uygulama sadece 3.79 $ ama işinize çok yarayacak!

Google play market için lütfen tıklayınız.

Eğer direk cep telefon veya tabletinize indirmek istiyorsanız google marketinizi kullanarak ara bölümüne “J4T Multi track recorder” yazmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan [Rom] Cyanogenmod CM9 Asus Transformer TF101 Transformer Prime TF201 başlıklı makalemizde Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom, Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom download ve Asus Prime TF101 TF 201 cm9 ics rom indir hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. Güzel Bir Programa Benzıyor 🙂

    • Valla rapçiler için güzel.

      • Yararsa rapcilere yarar profesyonel program traktor öneririm fakat android de kullanamiyoruz maalesef.. Android kullanicisi olarak ios a mecbur kaliyoruz. Traktör gibi programlar android de ancak torunlarimiz gorecek belli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir