Download RDA IMEI Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

RDA IMEI Aracı, RDA Chipset tarafından desteklenen cihazlarda yanıp sönmenizi veya IMEI yazmanızı sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, RDA IMEI Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

RDA IMEI Aracı

RDA IMEI Aracının Özellikleri

IMEI yaz:

Tek SIM, Çift SIM veya Çoklu SIMS (4 IMEI'ye kadar) olsun, herhangi bir RDA Akıllı Telefon ve Tablete IMEI yazmanıza olanak tanır.

MBSN yaz:

MBSN'yi herhangi bir RDA Akıllı Telefon ve Tablete yazmanıza izin verir. MBSN numarasını manuel olarak girebilir veya metin dosyasından yükleyebilirsiniz.

PSN yaz:

PSN numarasını RDA cihazınıza yazmanıza izin verir. PSN numarası manuel olarak girilebilir veya herhangi bir metin dosyasından yüklenebilir veya özel Başlangıç ​​kodu ve Maske olarak girilebilir.

LCD Adını Yaz:

LCD adını RDA yonga seti tabanlı Akıllı Telefon ve Tabletlere yazmanıza izin verir. LCD adını yazarken DSI, RGB ve MCU seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

WiFI Mac yazın:

WiFi Mac adresini ve Bluetooth Mac Adresini RDA Chipset tabanlı akıllı telefonunuza ve Tabletlerinize yazmanıza olanak tanır.

RDA IMEI Aracını İndirin

IMEI Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. IMEI Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0.0.3: RDA_IMEI_Tool_v1.0.0.3.zip

v1.0.0.5: RDA_IMEI_Tool_v1.0.0.5.zip

v1.0.0.6: RDA_IMEI_Tool_v1.0.0.6.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Nasıl kullanılır: IMEI Aracını kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, adresine gidin. RDA IMEI Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Dikkat: Orijinal dışında yanıp sönen IMEI birçok ülkede yasa dışıdır ve size sorun çıkarabilir.

(*) IMEI Numarası Nasıl Kontrol Edilir? Cihazınızın IMEI numarasını kontrol etmek için, Arama * # 06 # veya Cihaz Kutusunda yazan IMEI numarasına bakın.

(*) Kredi: RDA IMEI Aracı RDA Microelectronics, Inc. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Böylece, uygulamayı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola USB Drivers

18 Şubat 2020'de güncellendi Ola USB Drivers, Ola Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir