Download RSD Lite Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

RSD Lite Aracı Motorola Smartphone ve Tabletler üzerinde Stok Firmware (ROM) flaş yardımcı Motorola Mobility LLC tarafından oluşturulan resmi bir araçtır.

Bu sayfada, RSD Lite Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

rsd lite aracı

RSD Lite Aracının Özellikleri

Basit Arayüz:

Kullanıcıların Motorola Cihazlarına yanıp sönen veya ürün yazılımını kolayca gerçekleştirmelerine yardımcı olan basit kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Üstte Stok Firmware'i seçmenize izin verir ve aralarında Model Numarası, Port Numarası, Port tipi, IMEI, ESN, MEID numarası, Durum ve ilerleme dahil bağlı cihazın bilgilerini gösterir.

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Motorola Smartphone, Tabletler, Özellikli Telefon ve Akıllı Saatinizde Stok Firmware (Flash Dosyası) yanıp söner. Cihazınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız ve ürün yazılımını araca yüklemeniz yeterlidir ve kısa sürede flaş yapmaya hazırsınız.

Birden Çok Biçimi Destekle:

Xml, shx, sbf, hs, hsx, zip, bzip, gz, tgz, bz2, tbz2 gibi çeşitli ürün yazılımı formatlarının yanıp sönmesini destekler. RSD Aracı ile kolayca yanıp sönebilen XML tabanlı ürün yazılımına sahip en yeni Motorola Cihazlarının tümü.

Yapılandırma Seçenekleri:

Flash Flex Seçenekleri, UID Seçenekleri, Görüntü Dosyası Seçenekleri, Flash Modları, MTk İndirme'ye geçiş gibi çeşitli yapılandırma seçenekleriyle birlikte gelir. Flash seçenekleri, ODM Seri, Esneme Sonrası Yeniden Başlat, TI Boş Flaş'ı seçmenize yardımcı olur.

RSD Lite Aracını İndirin

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak, bilgisayarınıza resmi RSD Lite Aracını indirebilirsiniz. Kararlılık için her zaman aracın en son sürümünü kullanmanızı öneririz.

v3.6: RSD Lite v3.6

v4.6: RSD Lite v4.6

V4.8: RSD Lite v4.8

V4.9: RSD Lite v4.9

v5.0: RSD Lite v5.0

v5.3.1: RSD Lite v5.3.1

v5.4.4: RSD Lite v5.4.4

v5.5: RSD Lite v5.5

v5.6.4: RSD Lite v5.6.4

v5.6: RSD Lite v5.6

v5.7: RSD Lite v5.7

v5.9: RSD Lite v5.9

v6.0: RSD Lite v6.0

v6.1.4: RSD Lite v6.1.4

v6.1.5: RSD Lite v6.1.5

v6.1.6: RSD Lite v6.1.6

v6.2.4: RSD Lite v6.2.4 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: RSD Lite Uygulaması Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x86 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: RSD Lite Aracını kullanmayı öğrenmek istiyorsanız şu adrese gidin: RSD Lite Aracı nasıl kullanılır? sayfa.

(*) Motorola Stok Bellenimi: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Motorola Stok Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Motorola USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Motorola USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

(*) Kredi: RSD Lite Uygulaması resmi olarak Motorola Mobility LLC tarafından oluşturulur. Yani, uygulamayı ücretsiz paylaşmak için onlara tam kredi gidiyor.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola USB Drivers

18 Şubat 2020'de güncellendi Ola USB Drivers, Ola Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir