Download Megafone SW Download Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

Megafone SW İndirme Aracı, Qualcomm Chipset tarafından desteklenen cihazlarda stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Megafone SW Tool'un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Megafone SW İndir

Megafone SW İndirme Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani Megafone Aracını kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı Windows bilgisayarınıza indirip ayıklamanız yeterlidir; ürün yazılımını hemen flash etmeye hazır olursunuz.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazlarda stok ürün yazılımının yanıp sönmesine yardımcı olur. Cihazınız için doğru stok ürün bilgisine sahip olmanız gereken tek şey> Aracı Başlat> Arama Yolu'nu tıklayın> Bilgisayarınızdaki Ürün Yazılımını bulun.

Qualcomm Yonga Setini Destekleyin:

İster Akıllı Telefon, ister tablet veya FeaturePhone olsun Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazları destekler. Bilgisayara bağlı Qualcomm cihazını, diğer Qualcomm Flash Araçları ile karşılaştırıldığında kolay ve hızlı bir şekilde tespit edebilir.

Çoklu Dosya Desteği:

Firehose.mbn, firehose.elf ve firehose.hex gibi Çoklu Qualcomm Yonga Seti Stok Yazılımını destekler. Firehose dosyasını Qualcomm Akıllı Telefon, Tablet veya FeaturePhone'unuzun Stok Belleniminde bulabilirsiniz.

Megafone SW Aracını İndirin

Megafone SW Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Megafone Tool'un en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.0: Megafone_SW_Download_Tool_v1.0.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (x32 veya x64 bit) ile uyumludur.

(*) Nasıl kullanılır: Stok ürün yazılımını Flash uygulamasında kullanmak için aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Megafone SW Aracı nasıl kullanılır sayfa.

(*) Qualcomm USB Sürücüsü: Orijinal Qualcomm USB Sürücüsünü arıyorsanız, Qualcomm USB Sürücüsü sayfa.

(*) Kredi: Megafone SW Aracı Qualcomm Incorporation tarafından oluşturuldu ve dağıtıldı. Bu nedenle, Uygulamayı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir