Download Framaroot Application (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

Framaroot Uygulaması, android 2.3'ten 4.2.2'ye tek bir tıklamayla çalışan android cihazınızı rootlamanıza izin veren en iyi araçlardan biridir. Burada, en sondan en eskiye de dahil olmak üzere Framaroot APK'nın tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

İndirme: Framaroot Uygulaması apk

Framaroot Uygulamasının Özellikleri

Tek Tıkla Kök:

Framaroot, cihaza Superuser ve SuperSU yükleyerek Android cihazınızda root erişimi elde etmenizi sağlayan en eski tek tıklatma uygulamalarından biridir. Yalnızca Android 2.3 – Android 4.2.2'yi destekler.

Birden Kahramanlık:

Framaroot, Frodo, Aragorn, Legolas, Gandalf, Boromir, Pippin, Gollum, Faramir ve Barahir gibi birçok istismar ile birlikte gelir. Bu istismarlar Android Cihazınızda root erişimi elde etmenizi sağlar.

Framaroot Uygulamasını Cihazınıza yükledikten sonra, başlattığınızda tüm istismarları göremezsiniz. Yalnızca cihaz yonga setinizle uyumlu istismarların listesini göreceksiniz. Mediatek Chipset cihazınız varsa, o zaman Barahir Exploit'i Mediatek Chipset'i desteklediğinden görebileceksiniz.

Hızlı Kökten Çıkarma:

Framaroot ayrıca One Click Unroot'u da destekler. Uygulamayı başlatın ve Açılır menü altında Kökten Kaldır'ı seçin. Ardından, cihazınızı kökten çıkarmanıza izin veren birkaç istismar göreceksiniz.

Framaroot Uygulamasını İndirin

Framaroot v1.4.1

Framaroot v1.4.2

Framaroot v1.4.3

Framaroot v1.5.0

Framaroot v1.5.1

Framaroot v1.5.2

Framaroot v1.5.3

Framaroot v1.6.0

Framaroot v1.6.1

Framaroot v1.7.0

Framaroot v1.7.1

Framaroot v1.8.0

Framaroot v1.8.1

Framaroot v1.9.0

Framaroot v1.9.1

Framaroot v1.9.2

Framaroot v1.9.3 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Destekler: Framaroot Android 2.3 – Android 4.2.2'yi destekler bir tek. Android 4.3, 4.4, 5.0, 5.1 ve Android 6'yı desteklemiyor. Yani, Framaroot'un cihazınız için çalışmadığını fark etmeyin.

(*) Garanti Geçersiz: Android cihazınızı Framaroot Uygulaması ile köklendirmek cihazınızın garantisini geçersiz kılar. Bu yüzden adımlarınıza dikkat edin.

(*) Android 4.3'ten 5.1'e Kök: Android 4.3'ten 5.1'e kadar çalışan herhangi bir Android cihazını rootlamak istiyorsanız, Kingroot Uygulaması.

(*) Kredi: Framaroot Uygulaması tarafından oluşturulan Alephzain (XDA Geliştiricisi). Yani, tam kredi başvurusu için ona gider.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Miyu Stock Rom

12 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Miyu Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Miyu Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir