Download MobileUncle Tools (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

MobileUncle Tools, cihaz bilgilerini almanıza, MTK cihazlarında IMEI yedeklemenize, cihazınız için arama veya flash kurtarma yapmanıza ve kurtarma moduna hızlı bir şekilde yeniden başlatmanıza olanak tanıyan küçük bir android uygulamasıdır.

Bu sayfada, MobileUncle Tools'un en son sürümleri de dahil olmak üzere tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

MobileUncle Araçlarının Özellikleri

Aygıt Bilgilerini görüntüler

mobileuncle aracı apk

CPU Bilgisi, Çekirdek Bilgisi, IMEI Bilgisi, İşletim Sistemi Bilgisi, Ekran Bilgisi, MTD, Montaj Durumu, RAM, ROM Belleği, SD Bellek ve Dahili Bilgi dahil cihazınız hakkında maksimum bilgi almanızı sağlar.

Mühendis modu

Bu özelliği kullanarak Mediatek Cihazlarınızda IMEI, Test Araçları'nı değiştirebilir ve Parametar'ı ayarlayabilirsiniz.

Kurtarma Güncellemesi

Mevcut kurtarma işleminizi en son sürüme güncellemenizi sağlar. Bu aracın yardımıyla cihazınızdan kurtarma işlemini flaş edebilir veya kurtarma dosyasını internetten de arayabilirsiniz.

Güncelleme Aracı

Bu aracı kullanarak cihazınızdaki stok ürün yazılımını (OTA) flaş edebilirsiniz. Cihazınızı hızlı bir şekilde güncellemek için bellenimi SD belleğe ve Open MobileUncle Güncelleme Aracı özelliğini yükleyin.

MTK Aygıtlarında IMEI Yedekleme ve Geri Yükleme

Bu özelliği kullanarak, ister Tek ister Çift SIM olsun, mevcut IMEI'yi kolayca yedekleyebilir ve daha sonra geri yükleyebilirsiniz (yalnızca Mediatek Cihazları için).

Güçlü GPS Arama

GPS'in cihazınızda düzgün çalışmadığını düşünüyorsanız, bu özelliği kullanarak hemen hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz.

SD'ye uygulama

Bu özellik, cihazınıza önceden yüklenmiş uygulamaları SD kart belleğine aktarmanıza olanak tanır (birçok cihaz uygulamaların taşınmasına izin vermediğinden cihaza da bağlıdır).

Kurtarma Modunda Yeniden Başlatın

Bu özelliği kullanarak herhangi bir fiziksel düğmeye basmadan android cihazınızı kurtarma moduna hızlı bir şekilde yeniden başlatabilirsiniz.

MobileUncle Araçlarını İndirin

MobileUncle_2.0.0_2012.03.12

MobileUncle_2.0.0_2012.04.01

MobileUncle_2.0.0_2012.04.13

MobileUncle_2.2.0_2012.08.13

MobileUncle_2.4.0_2012.09.09

MobileUncle_2.7.3_2012.11.13

MobileUncle_2.8.0_2013.02.23

MobileUncle_2.9.3_2013.06.19

MobileUncle_2.9.5_2013.08.09

MobileUncle_2.9.8_2013.12.27

MobileUncle_2.9.9_2014.01.11

MobileUncle_3.0.0_2016.02.02

Benioku Bir Kez:

(*) Mobil Amca Aracı'nı kullanarak yanlış kurtarma yanıp sönmesi bootloop'a neden olur. Bootloop almaktan kaçınmak için her zaman doğru kurtarma dosyasını flaşlayın ve her şeyin bir yedeğini almayı unutmayın.

(*) Dikkat: Orijinal IMEI dışında yanıp sönen IMEI Yasadışı ve sizin için ciddi sorunlara neden olabilir, Bu yüzden dikkatli olun.

(*) MobileUncle Artık Durduruldu mu? Hayır, tam anlamıyla değil! Mobileuncle artık ToolHero. ToolHero Uygulamasında, daha iyi kullanıcı Arayüzü ve Toplu Kaldırma, Önemsiz Temizleme, 2D Kod Tarama, Bellek Hızlandırma ve Otomatik Başlatma Yönetimi gibi daha fazla özellik elde edeceksiniz.

(*) Kredi: MobileUncle Tools tarafından oluşturulan ve dağıtılan NJava (Geliştirici). Bu nedenle, bu aracı ücretsiz olarak paylaşmak için geliştiriciye tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir