Download WiseLink Tool (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

WiseLink Aracı, çeşitli Mediatek Smartphone ve Tabletlerde stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır. Burada, bu sayfada önceki sürümlerle birlikte WiseLink Tool'un en son sürümünü indirmek için doğrudan bağlantı bulacaksınız.

WiseLink Aracı

WiseLink Aracının Özellikleri

Dağılım Dosyasını Destekler:

Dağılım Dosyası dayalı Flash Mediatek Firmware Flash sağlar. Basitçe, Gözat düğmesine tıklayın ve Scatter dosyasını bulun ve Mediatek Cihazınızda yanıp sönmeye hazırsınız.

Çoklu Yanıp Sönme Yöntemleri:

Yerel İndirme Yöntemi ve Sunucu İndirme Yöntemi'ni kullanarak stok bellenimini flash etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra, çeşitli Mediatek Akıllı Telefon ve Tabletlerde MultiPort Flashing'i de destekler.

Yazma ve Geri Okuma İşlevi:

Mediatek Akıllı Telefon ve Tabletlerinizde cihaz bölümü verilerini ve Bellek İşlevini Yaz (cihaz tarafından belirtilen ofset adresi) okumanızı sağlar. Bunun yanı sıra PRO_INFO bölüm bilgilerini okumanıza ve yazmanıza da olanak tanır.

Biçim ve Yazma Seçenekleri:

Mediatek Akıllı Telefonunuzda ve tabletlerinizde belirtilen Bölümü biçimlendirmenize ve Donanım Bilgilerini aynı anda yazmanıza olanak tanır.

Diğer özellikler:

Diğer önemli özellikler şunlardır: fabrika modeli test raporunu, factory.ini dosyasının şifreleme ve şifresini çözme, SMT son kontrol istasyonu.

WiseLink Aracını İndir

Wiselinktool_v4.1.0.39

Wiselinktool_v4.6.0.44

Wiselinktool_v4.8.1.46

Wiselinktool_v5.5.0.53

Wiselinktool_v5.8.0.56

Wiselinktool_v5.9.1.57

Wiselinktool_v5.9.0.57

Wiselinktool_v6.0.1.59 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows 10 ve Windows 8.1'de (tüm sürümler için) bir uyumluluk sorunu vardır. Bu nedenle, uygulamayı Windows 7 için Uyumluluk Modu Seti'nde çalıştırmanızı istiyoruz.

(*) Dikkat: Yukarıdaki aracı kullanarak Stok Firmware'in yanıp sönmesi kişisel verilerinizi cihazdan kaldırır, bu yüzden aracı kullanmadan önce bir yedek alın.

(*) Alternatif Araç: SP Flash Aracı WiseLink Tool için en iyi alternatif araçtır. Ayrıca, herhangi bir Mediatek Akıllı Telefon ve Tablette Scatter tabanlı Stok bellenimini flaş etmenizi sağlar.

(*) Kredi: WiseLink Aracı TopWise 3G İletişim A.Ş. tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Böylece, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Altron Stock Rom

13 Şubat 2020'de güncellendi Bu sayfada, tüm Altron Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Altron Stock …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir