Download 15 Seconds ADB Installer (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

15 Saniye ADB Installer, en son Android USB Sürücülerini Windows Bilgisayarına 15 saniyeden daha kısa sürede yüklemenizi sağlayan En İyi Android ADB Sürücüsü olarak da bilinir.

Bu sayfada, 15 saniyelik ADB Installer'ın en son sürümünü ve önceki sürümlerini paylaşmayı başardık.

15 Saniye ADB

15 Saniye ADB Yükleyicinin Özellikleri

Küçük boyutlu:

15 Saniye ADB yükleyicisi küçük bir paket olarak gelir ve ADB Dosyalarını ve Sürücüsünü Windows Bilgisayara yüklemenizi veya kurmanızı sağlar. Yükleyici, uygulamayı birkaç saniye içinde yüklemenize yardımcı olan Windows Komut Penceresini temel alır.

Kurulumu Kolay:

Windows Bilgisayarına ADB Dosyalarını ve Sürücüsünü kolayca kurmanıza ve kurmanıza yardımcı olur. Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın, ardından aracı açın ve Ekran Talimatlarını izleyin (okuyun adım adım rehber yüklemek).

Hepsi bir arada:

ADB, Fastboot ve en son android sürücüsünü içerir. Fastboot dosyaları, Android SDK paketinin en son sürümünü temel alır ve Android 9.0 veya daha yeni bir sürüme kadar çalışan cihazlarla uyumludur.

15 Saniye ADB Yükleyicisini İndirin

15 Saniye ADB Installer, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows Bilgisayar sürümleriyle uyumludur. 15 Saniye ADB'nin en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.3.0: ADB Yükleyici v1.3.0

v1.4.2: ADB Yükleyici v1.4.2

v1.4.3: ADB Yükleyici v1.4.3

v1.4.4: ADB Yükleyici v1.4.4

v1.4.5: ADB Yükleyici v1.4.5 – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Vista, Windows 7, 8 8.1 ve Windows 10 dahil olmak üzere Windows Bilgisayar ile uyumludur. Bilgisayarınızın 32 Bit veya 64 Bit üzerinde çalışıp çalışmadığını otomatik olarak algılar ve dosyaları bunlara göre yükler.

(*) ADB ve Fastboot Klasörü: ADB ve Fastboot dosyalarını C Drive'ın kök dizinine (yani C: / adb) yükler. Sürücüler aynı klasöre yüklenmeyecek.

(*) Nasıl kurulur: Nasıl kurulacağını öğrenmek istiyorsanız, ADB Yükleyici nasıl yüklenir sayfa.

(*) 0 Dosya Kopyalandı Hatası: Karşı karşıyaysanız 0 Dosya Kopyalandı Sürücüleri yüklerken hata, ardından Dene v1.3.0 bunun yerine sorunu düzeltmek için. En son sürüm Windows'un eski sürümüyle uyumlu olmayabilir.

(*) Kredi: ADB Installer Snoop05 (xda geliştiricisi) tarafından oluşturulur. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmak için geliştiriciye tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir