Androidcim neden kuruldu ?

Androidim.com’un 2013’den beri var olduğunu biliyor muydunuz? Gerek akıllı telefonların tanıtımı gerekse custom romlar ve root recovery alanında bir çok makale hazırladık.

Bazen bu görevi tek başıma yaptım

Yalnız kaldığım zamanlar oldu yıllar yılları kovaladı, Web siteme bir küçük çocuğumu büyütür gibi ilgilendim bazen. Bazen de sokak kültürünü öğrensin diye çocuğu dışarda bıraktım. Bazen dertlerimi yazarak azaltmaya çalıştım ve bazı yazdığım akıllı telefonların özellikleri hoşuma gitsede para kazanamadığım için sahip olamadım. Bazen de ikinci el sahip olduğum akıllı telefonlar oldu. Derhal root yapıp custom romlar için recovery yaptım. Bazıları tuğlaya döndü benim derdime dert katarak.

Yıllar geçti androidcim bir kuheylan gibi ayakta

Ancak yılmadım ve ara verildiğim makale yazma işine geri döndüm. Sitemde arama kısmında cihazınıza uygun rom veya root nasıl yapılır ile ilgili bir yazı makale bulamadıysanız üzülmeyin yorum bırakın sizin için araştırıp yazayım. Çünkü piyasaya mola verdik ve bizi öldü sandılar baba geri döndü 🙂

Sizinle yazışmak çok güzel bana bir haz verdi, ben bu yazıyı bir test için yazdım. Bakalım siteye girenler bu yazımı fark edip altına ben okudum sitede su eksik bu fazla diyecekler mi merak ediyorum.

Bu zor süreçte beni hiç yalnız bırakmayan isi düştüğü zaman sitemde dolaşan sayın ziyaretçi yine de Allah senden razı olsun. Selametle kalın.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J5 [2015]; MIUI Android 6.0.1 Rom Yükleme İşlemi başlıklı makalemizde galaxy j5 2015 mıuı rom, galaxy j5 2015 rom ve galaxy j5 6.0.1 rom yükle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Neden Android İşletim Sistemi Kullanmalıyım ? Android’in faydaları.

Hemen hemen herkes Android telefon yada tabletlerin bağımlısı oldu. Olmaması imkansız çünkü Android durmadan gelişen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir