İos 11.3 beta 6’ da telefon hızlandı mı

İos 11.3 Beta 6 her geçen gün kendini güncellemekte ve geliştiriciler için beta sürümlerini duyurmaktadır. Dün 11.3’ün beta 6 sürümünü duyurdu tabi bende hemen denedim. Cihaz gayet stabil çalışmakta gerekli antutu benchmark testi yaptim 125000 yerine 123000 çıktı. Ancak dediğim gibi kullanımda fark ettim antutu ile alakasız bir hızlanma mevcut.

Biliyorsunuz ki geçen aylarda Apple firması telefonu daha uzun süreli kullanabilmemiz için bilinçli olarak cihazlarını yavaşlattığını dile getirmişti. Ben bu sürümden önce Deji markalı bir batarya taktım telefonuma ve sorunu aştım. Ancak Apple firması yaptığı bu yavaşlatmayı kaldırmak için ios 11.3 sürümünü yayınlama kararı aldı. Şuan da herhangi bir sorun yok, deneyip görebilirsiniz.

Beta nasıl yükleyeceğim diyorsanız googleye girip ios 11.3 beta profile (safari ile) yazıp ilk çıkan apple ait olan siteye giriş yapıp profili download edip daha sonra baştan başlatmak. Telefonu açıp Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme kısmına gelip güncelleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Download Huawei Smartphone Multi-Download Software

Ev > Araçlar > Huawei Smartphone Çoklu İndirme Yazılımını İndirin 1 Şubat 2020'de güncellendi Huawei …

Bir Yorum

  1. İos bir başka ya ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir