vRoot Application İndir (all versions)

vRoot Uygulaması, Android 2.3 için Android 5.1’den Android 5.1’e tek bir tıklamayla root atmanızı sağlayan Windows Bilgisayar için Küçük bir Uygulamadır.

Bu sayfada, vRoot Aracının en son sürümlerini önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

vroot application

VRoot Uygulamasının Özellikleri

Kurulum

vRoot Uygulaması bir yükleyici olarak gelir, yani uygulamayı kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Uygulama yüklendikten sonra uygulamayı başlatın ve Köklenmek için Android Cihazınızı bilgisayara bağlayın.

One Click Root:

vRoot bir tıklamayla android cihazınızı rootlamanıza izin verir. Bilgisayarınızda vRoot Aracı’nı başlatın, bundan sonra android cihazınızı bilgisayara bağlayın ve cihazı köklemek için Kök Düğmesine tıklayın.

Recovery Root:

vRoot, Kurtarma Yöntemini kullanarak Android Cihazı rootlamanıza izin verir. VRoot cihazı köklendirmenin zor olduğunu fark ettiğinde, hızlı önyükleme moduna geçerek cihazı otomatik olarak köklendirmeye çalışır.

Extra Applications:

Cihazınızı vRoot Aracı’nı kullanarak köklendirdikten sonra, Sistem Temizleyici ve Çince App Store da dahil olmak üzere cihaza önceden yüklenmiş birkaç uygulama bulacaksınız.

vRoot Application İndir

vRoot, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. VRoot Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v1.6.0: vRoot_1.6.0.3690.zip

v1.7.0: vRoot_1.7.0.3882.zip

v1.7.1: vRoot_1.7.1.4028.zip

v1.7.2: vRoot_1.7.2.4128.zip

Bir önceki yazımız olan Android Müzik İndirme Uygulaması APK başlıklı makalemizde android müzik indir, mp3 indir ve youtube mp3 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir