LG PC Suite İndir Windows ve Mac

LG PC Suite, LG akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlamanıza ve kişisel verilerinizi telefon ile bilgisayar arasında senkronize etmenize yardımcı olan resmi bir yazılımdır. Ayrıca Telefonunuzu en son android ürün yazılımı ile güncellemenizi sağlar.

LG PC Suite

LG PC Suite’in özellikleri

Verileri Senkronize Et:

Kişisel verileri Akıllı Telefon ve bilgisayar arasında senkronize etmenizi sağlar. Resimlerinizi, Müziklerinizi, Videolarınızı, Kişilerinizi Senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, kişileri akıllı telefonunuza manuel olarak düzenlemenizi veya eklemenizi sağlar.

Uygulamaları Senkronize Et:

Muhtemelen LG PC Suite, akıllı telefonunuzdaki Uygulamalarınızı bilgisayara senkronize etmenizi sağlayan tek uygulamadır. Ayrıca herhangi bir .apk uygulamasını bilgisayardan manuel olarak eklemenizi sağlar.

Akıllı paylaşım:

Bu özellik etkinleştirilirse, PC Suite’teki tüm multimedya içeriklerine herhangi bir Smart TV veya DLNA Özellikli Akıllı Telefondan erişebilirsiniz.

Telefon Taşıma:

Bu özellik, orijinal verilerinizi kaldırmadan kişisel verilerinizi iPhone’dan LG akıllı telefonunuza kopyalamanızı sağlar.

Veri Kablosu Olmadan Telefona Bağlanma:

LG PC Suite, akıllı telefonunuzu ve bilgisayarınızı aynı ağı kullanarak WI-FI üzerinden bağlamanızı sağlar. Bu özellik ayrıca kişisel verilerinizi bilgisayar ve akıllı telefon arasında senkronize etmenizi sağlar.

Oynatma listesi yarat:

Ayrıca akıllı telefonunuzda müzik ve video oynatma listesi oluşturmanıza izin verir. Ayrıca bilgisayardaki müzik dosyalarını dinlemenizi sağlar.

LG PC Suite’i indirin

LG PC Suite, Windows ve Mac kullanıcıları için mevcuttur. PC Suite’in en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Windows için: LG PC_Suite Windows için – En son

Max OS X için: Mac OS X için LG PC_Suite – En son

Benioku Bir Kez:

(*) Uyumluluk: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10’u (32 ve 64 bit) destekler.

(*) Önemli Güncelleme: LG PC Suite Uygulaması artık LG Bridge ile değiştirildi. İsterseniz LG köprüsünü LG Bridge’i indirin sayfa.

(*) Kredi: LG PC Suite resmi olarak LG Mobility LLC tarafından oluşturulmuştur. Yani tam kredi ücretsiz uygulama sağlamak için onlara gider.

Bir önceki yazımız olan Android Müzik İndirme Uygulaması APK başlıklı makalemizde android müzik indir, mp3 indir ve youtube mp3 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir