Download MTK IMEI Tool (all versions)

MTK IMEI Aracı, AppTizard tarafından yapılan ve MediaTek Cihazlarında IMEI Yazmanıza olanak tanıyan küçük bir uygulamadır. Bu sayfada, MTK IMEI Tool’un en son sürümünün yanı sıra eski sürümünü de paylaştık.

MTK IMEI Aracı

MTK IMEI Aracının Özellikleri

Taşınabilir Uygulama:

Taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Basitçe, Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve kullanmaya hazırsınız.

Küçük ve Kullanımı Kolay:

MTK IMEI Aracı, sadece birkaç tıklamayla herhangi bir Mediatek Cihazına IMEI yazmanıza izin veren küçük bir araçtır. Cihazınızı bilgisayara bağlayın ve IMEI Aracını başlatın. Araç alanında, IMEI kutusuna IMEI numarasını girin ve Mediatek Cihazınızdaki IMEI’yi Flash yapmak için IMEI Yaz düğmesine tıklayın.

Flash Tek IMEI:

MTK IMEI Aracı yalnızca tek IMEI yanıp sönmenize izin verir. Araçlar cihazınızda Çoklu Sim Yuvaları varsa, bu araç IMEI Sorununu düzeltmenize ve Mediatek Cihazlarınıza Çoklu IMEI yazmanıza yardımcı olmaz.

MTK IMEI Aracını İndirin

MTK_IMEI_Tool_v1.0.0.1

Bir önceki yazımız olan Android Müzik İndirme Uygulaması APK başlıklı makalemizde android müzik indir, mp3 indir ve youtube mp3 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir