Cyanogenmod CM 10.2 Android JellyBean 4.3 Sürümü Haberi

’e can veren ekibi tarafından yeni haberleri aldık ve siz takipçilerimiz ile paylaşmak istedik. Android’in son sürümü olan 4.3 JellyBean sürümü için CM 10.2 lakabında bir isimle geliştirmelere başladı! ekibi bu haberi + üzerindeki sayfalarından kısa bir haber ile bildirdiler.[ads]

Cyanogenmod’un hemen hemen tüm android cihazlarına uyarlaması biraz zaman alabilir ama siz daha önce yayınlanan cm 10.1.1 ve cm 10.1.2 sürümlerini kullanabilirsiniz. Bu sunmuş olduğumuz sürümlerde ise Android’in 4.2.2 sürümü üzerine inşaa edilmiştir.

Eğer cihazınızın sürümünden sıkıldıysanız veya daha hızlı kullanmak istiyorsanız yada istediğiniz her yeri ile oynama imkanınız olsun istiyorsanız Cyanogenmod’un romlarından kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Saygılarım.

Bir önceki yazımız olan Android Majel başlıklı makalemizde android 4, android asistan majel ve android majel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

[ROM][JB 4.3.0][GT-I9100] Samsung galaxy s2; Android 4.3 Cyanogenmod Cm 10.2 Rom Yükle

Cyanogenmod tarafından cm 10.2 adında Android’in 4.3 JellyBean sürümü port edildi. Cihaz’da ciddi performans artışını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir