Download PhoenixCard (all versions)

1 Şubat 2020'de güncellendi

PhoenixCard, SD Kart ve Micro SD kartlarda android ürün yazılımının (img) önyüklenebilir görüntüsünü oluşturmanızı sağlayan küçük bir araçtır. Bu sayfada, en eski ve en son sürüm de dahil olmak üzere PhoenixCard'ın tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

PhoenixCard

PhoenixCard'ın Özellikleri

Flash Android Ürün Yazılımı:

SD Kart ve Mikro SD Kart üzerinde Android IMG Firmware flaş yapmanızı sağlar. Temel olarak PhoenixCard, SD ve Micro SD bellek kartlarına yazılabilen android ürün yazılımının önyüklenebilir görüntüsünü oluşturur.

Yapmanız gereken tek şey, SD veya Micro SD bellek kartını bilgisayara takın ve PhoenixCard aracını başlatın. Bundan sonra Masa ve IMG Bellenimini seçin ve Yaz'a tıklayın.

Allwinner A10 ARM İşlemciyi Destekler:

Allwinner A10 ARM işlemci ile uyumlu olan SD Kart ve Micro SD Kart üzerindeki Android ürün yazılımının önyüklenebilir görüntüsünü oluşturmanıza olanak tanır.

Disk Bölümü Oluşturur:

PhoenixCard, SD veya Micro SD kartınızda Windows Bilgisayardan doğrudan biçimlendiremediğiniz gizli bir bölüm oluşturur.

Format Normal:

SD bellekte IMG ürün yazılımını yanıp söndükten sonra, cihazınızın anakartının RomBoot'u tarafından okunabilir. Cihazınızı beklenmedik bir şekilde güncellemek istemiyorsanız, PhoenixCard'ı kullanarak SD belleği Normal olarak biçimlendirebilir veya temizleyebilirsiniz.

PhoenixCard Aracını İndir

PhoenixCard_V3.0.6_20110817

PhoenixCard_V3.0.9_20121211

PhoenixCard_V3.0.9_20130312

PhoenixCard_V3.1.0_20130618

Benioku Bir Kez:

(*) Phoenix Card Tool nasıl kullanılır: Phoenix Card Tool'u kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Phoenix Card Tool nasıl kullanılır sayfa.

(*) Dikkat: Android Belleniminin SD veya Micro SD bellekte yanıp sönmesi mevcut verileri bellek kartından siler. SD bellekte bulunan her şeyin yedeğini alın.

(*) Alternatif Araç: Livesuit, Phoenixsuit, Phoenix USB Pro Allwinner Android Cihazında Allwinner IMG ürün yazılımını Flash uygulamanıza izin veren en iyi alternatif araçtır.

(*) Kredi: Phoenix Card, Allwinner Technology Co. LTD. Tarafından dağıtılmaktadır. Bu nedenle, Aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Ola USB Drivers

18 Şubat 2020'de güncellendi Ola USB Drivers, Ola Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir