Download Lenovo Downloader Tool

[*]

1 Şubat 2020'de güncellendi

Lenovo Downloader, Lenovo Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletlerde Stok Firmware'i Flash uygulamanıza izin veren küçük bir araçtır.

Bu sayfada, Lenovo Qualcomm Cihazındaki stok ürün yazılımını flaş etmek için Lenovo Downloader Tool'un en son sürümünü paylaşmayı başardık.

lenovo kullanıcısı downloader

Lenovo Downloader Aracının Özellikleri

Basit Arayüz:

Çok basit bir arayüzle birlikte gelir, SPD Yükseltme Aracı. Ancak Ayar Paneli biraz farklıdır ve İndirme Ayarlarını ve Yonga Seti Numarasını değiştirmenizi sağlar.

Flash Stok Ürün Yazılımı:

Lenovo Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletlerde stok yazılımını flaş etmenizi sağlar. Lenovo'dan başka Qualcomm Cihazlarla bile uyumludur.

İndirme Ayarları:

EMMC Programcı, Ham Programcı ve Yonga Kümesi Numarası dahil olmak üzere İndirme Panelinden Çoklu İndirme Ayarlarını değiştirmenizi sağlar.

Diğer Cihazları Destekleyin:

Lenovo dışındaki diğer Qualcomm Cihazlarında stok bellenimini flaş etmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken Qualcomm Sürücüsünü kurmak ve Bellenimi Yüklemek; böylece bellenimi flash etmeye hazırsınız.

Lenovo Downloader Aracını İndirin

Lenovo_Downloader_v1.0.2

Lenovo_Downloader_v1.0.3

Benioku Bir Kez:

[*] Yalnızca Qualcomm Yonga Seti için çalışır: Yukarıdaki araç yalnızca Qualcomm Yonga Seti'ne sahip Lenovo cihazlarında Stok yazılımı yanıp sönmeye çalışır. Qualcomm dışında bir yonga setine sahip diğer Lenovo Aygıtları için geçerli değildir.

[*] Nasıl kullanılır: Lenovo Downloader Tool'u kullanarak stok bellenimini nasıl flaşlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız şu adrese gidin: Lenovo Downloader Aracı nasıl kullanılır?.

[*] Kullanmadan önce yedekleme: Yukarıdaki yazılımı kullanmadan önce önemli verilerinizin bir yedeğini alın, çünkü stok bellenimi yanıp söndükten sonra dosyalarınız silinecektir.

[*] Alternatif Araç: eMMC İndirme Aracı ve Qcom Telefon İndirme Aracı herhangi bir Qualcomm Akıllı Telefon ve Tablette Stok Firmware Flash yapmanızı sağlar en iyi alternatif araçtır.

[*] Lenovo Stock Ürün Yazılımı: Cihazınız için orijinal ürün yazılımını arıyorsanız şu adrese gidin: Lenovo Stock Firmware'i İndirin tüm cihazlar sayfası için.

[*] Lenovo USB Sürücüsü: Cihazınız için orijinal USB Sürücüsünü arıyorsanız, Lenovo USB Sürücüsünü İndirin tüm cihazlar sayfası için.

[*] Kredi: Lenovo Downloader Tool, Wingtech Shanghai tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Microkey USB Drivers

11 Şubat 2020'de güncellendi Microkey USB Sürücüleri, Microkey Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir