[Rom] Samsung Captivate i897 Android 4.0.4 AOKP B-36 [Yükle, İndir]

Samsung Captivate i897 İce Cream Sandwich 4.0.4 romudur. Bu rom katıksız olup Rom manager uygulaması ile gördüğünüz heryeri değiştirebilir editleyebilirsiniz. Cyanogenmod değildir ama Open Kang Project (AOKP) de kendisi geliştirmiş olduğu açıkm kaynak kodlu ics versiyonudur.

Not: Cihazınızda recovery ve root işlemleri daha önceden yaptığınızı varsayarak devam ediyoruz. Bu makale orta ve üst düzeydeki android kullanıcıları için hazırlanmıştır.

Kurulum:
Cihazınızda CM7 yüklü olduğunu varsayıyoruz.
Cihazı Recovery mod’da açıyorsunuz ve Wipe data/ factory format, wipe  cache partition seçeneklerini seçip temizleyin ve choose zip from sdcard seçeneği ile sd hafızaya attığınız rom ve market dosyalarını sırasıyla kurun. İlk olarak Rom daha sonra market ve varsa fix kurulacaktır.

İndirme Alanı:
Dosyayı indirmek için buraya ya buraya yada buraya tıklayın.
Market için gerekli zip dosyası rom kurar gibi kurulacak! Dosya için tıkla ve 10 saniye bekle otomatik inecektir.
Eski konu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan [Rom] [İCS] Nexus S (i9020) Android 4.0.4 [Yükle, İndir] başlıklı makalemizde , ve ice cream sandwich hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Talking Tom Cat indir

Android’in en sevimli programı olan Talking tom cat isimli konuşan kedi şimdi ikinci versiyonunu markette …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir