Download Qcom Phone Download Tool

1 Şubat 2020'de güncellendi

Qcom Telefon İndirme Aracı, Qualcomm Cihazlarında (akıllı telefon ve tabletler dahil) stok bellenimini flaş etmenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Qcom Telefon İndirme Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Qcom İndirme Aracı

Qcom Telefon İndirme Aracının Özellikleri

Çoklu Dil:

Çoklu Dil, yani Çince ve İngilizce olarak mevcuttur. Çince dilinde birden çok sekme görebileceksiniz, ancak sekmeleri İngilizce dilinde göremeyeceksiniz. Küçült düğmesinin yanındaki açılır düğmeden dili seçebilirsiniz.

Çoklu Platformu Destekler:

Bu özellik, 8974 ve 8 × 26 dahil olmak üzere Birden Çok Platformda stok ürün yazılımını flaş etmenize olanak tanır.

Çoklu İndirme Türü:

Bu özellik, FireHose, Sahara ve Auto dahil olmak üzere stok ürün yazılımını yanıp sönerken farklı indirme türü seçmenizi sağlar. Otomatik, tüm Qualcomm Cihazlarıyla uyumlu olan varsayılan İndirme Türü'dür.

Çoklu İndirme Veri Türü:

Araçta, Kullanıcı Verilerini Kaydet, Üretim Verilerini Kaydet ve Tüm Verileri Sil de dahil olmak üzere birden fazla İndirme Türü bulunmaktadır. Stok ürün yazılımını yanıp sönerken Kullanıcı verilerini kaydet'i seçerseniz, cihazda zaten mevcut olan Resimler, Kişiler, Uygulamalar ve diğer kişisel veriler silinmez. Ancak Tüm Verileri Sil'i seçerseniz, her şey silinecek ve yine de kurtaramayacaksınız.

Qcom Telefon İndirme Aracını İndir

Qcom Telefon İndirme Aracı, Windows XP'den Windows 10'a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere Windows işletim sisteminin tüm sürümleriyle uyumludur. Qcom İndirme Aracının en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

v2.1.0.1: GN_Qcom_Tools_V2.1.0.1.zip

v.2.2.0.0: GN_Qcom_Tools_V2.2.0.0.zip

Benioku Bir Kez:

(*) Qualcomm Yonga Seti için: Yukarıdaki araç stok yazılımını yalnızca Qualcomm yonga setlerine sahip cihazlarda yanıp sönmenizi sağlar. Qualcomm'dan başka yonga setlerine sahip cihazlarda çalışmaz.

(*) Nasıl kullanılır: aracı nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız Qcom Telefon İndirme Aracı nasıl kullanılır sayfa.

(*) Alternatif Araç: Qualcomm Cihazlarında stok bellenimini flash etmenizi sağlayan diğer araçları da paylaştık. GNQC İndirme Aracı ve eMMC DL Aracı.

(*) Qualcomm Sürücüsünü İndirin: Eğer resmi şoför arıyorsanız Qualicom Sürücüsünü İndirin sayfa.

(*) Kredi: Qcom Telefon Aracı, Gionee Qualicom Innovations tarafından oluşturulur ve dağıtılır. Bu nedenle, aracı ücretsiz olarak paylaşmaları için onlara tam kredi verilir.

Bir önceki yazımız olan Hungry Shark World Apk indir başlıklı makalemizde Hungry Shark World, Hungry Shark World apk ve Hungry Shark World apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Download Megafone SW Download Tool

Ev > Araçlar > Megafone SW İndirme Aracını İndir 1 Şubat 2020'de güncellendi Megafone SW …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir