Zenfone 2 Laser; Android O 8.0 Yükleme İşlemi

Android’in son sürümü olan  8.0 Oreo geliştiriciler tarafından için uyarlandı, şu aralar camera gibi birkaç hata var, onlarda zamanla geliştiriciler tarafından çözülecektir. Eğer geliştirici olarak denemek isterseniz dosyalar aşağıdadır, e zaten geliştirici iseniz yükleme adımlarını anlatmama gerek yoktur 🙂 illa ısrar olursa anlatırız inşAllah.

Cihazınıza android’in son sürümünü yüklemek isterseniz aşağıda anlatılan adımları birkaç defa okuduktan sonra işleme başlarsanız hata yapma riskiniz azalabilir, o yüzden önem gösterin direk bir heyecana kapılıp adımlara atlamayın ama muhtemelen siz adımları uyguladıktan sonra baştan başlayıp bu yazımı görecek belki de pişman olacaksınız, bu saatten sonra ne olur bilinmez ama takıldığınız noktada hiç çekinmeden sorun biz size destek oluruz. Cihazınız bir tuğlaya dönüşebilir niye mi? Belki sen ilk kez bu işlemleri yapıyorsun o yüzden, dikkatli bir şekilde okuyup anlayın ve daha sonra aşağıdaki adımlara geçin, hadi size kolay gelsin.

Not: Geliştirici değilseniz üst menüden oyunlara ve uygulamara bakabilirsiniz. 😉

Gereksinim:

  • ( ZE550KL ( Z00L / Z00LD – ZE550KG ( Z00W / Z00WD ) başka cihazda deneme mefta olur.
  • Zenfone Laser ZE600KL ( Z00M / Z00MD / Z00MDD ) (DENEYEBİLİRSİNİZ) Kararlı değildir.
  • Yedeklerinizi alın.

Gerekli Dosyalar:

 

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

4 Yorumlar

  1. Merhaba, rom icin acilan sayfada birden fazla dosya var hangisini indirmemiz gerekiyor?

  2. ömer babacan

    selam zenfone 2 laser ze600kl android 6 yüklü anroid 5 geri yükleyeceyi yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir