Traffic Rider 1.4 apk indir

Traffic Rider Apk İndir

Traffic Rider Apk dosyasını indirmek için aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uygulayıp tablet veya telefonunuza yükleyebilirsiniz.

apk indir

Traffic Rider Apk

Traffic Rider oyununda neler sizi bekliyor kısaca buna değinmek istiyorum. Bildiğiniz gibi bu oyun ilerlemeli (level) bir motosiklet oyunudur, oyunda sizi bekleyen sürprizleri anlatıp sürprizleri kaçırmak istemem o yüzden lafı fazla gevelemeden aşağıdaki linke tıklayarak google play uygulamasından indirin.

Traffic Rider 1.4 Apk

Traffic Rider 1.4 son sürümünü Android için buradan indiriniz.

Traffic Rider ios uygulamasını buradan indiriniz.

Traffic Rider apk 2018

Şu an son sürüm 2018’dir, 1.4 üst satırdan indirin.

Traffic rider uygulamasına ait apk dosyasını doğrudan buradaki adresten indirebilirsiniz. Yükleme işlemi için telefon ve veya tabletinizin ayarlar kısmından güvenlik sekmesinden geliştirici seçenekleri açık olmalı ve yabancı uygulamarı yüklemek açık olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Alarm Clock Pro v1.0.6 - TAVSİYE başlıklı makalemizde 1.0.6, alarm ve alarm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir