[Sony Smartwatch 2] İnceleme

Şu sıralar akıllı saat modelleri her geçen gün artarken kısa bir süre önce incelediğimiz Samsug’un akıllı saati Galaxy Gear modeline güçlü bir rakip olarak Sony Smartwatch piyasaya sürceğini duyurmuştu.Cihazı sizler için Donanımsal Ve Fiziksel özelliklerini saatin size sundularını  ve izlenimlerimizi size aktarıyoruz.[ads]

Smart Watch 2, 4.0 üstü cihazlarla uyumlu çalışıp size birkaç temel özellik sunuyor.Cihazın tasarıma hoş demek mümkün,lastik ve metal iki kayış seçeneği bulunuyor.Galaxy Gear’a göre daha çok saate benzeyen Smartwatch,Sadece Teknoloji meraklılarına hitap etmiyor.Bu yönden Sadece saat meraklıları da kullanabilir.

Saatin 1.6 inç’lik ekranı 200×176 çözünürlük sunuyor. Bu, Smartwatch 2’nin ekranının Galaxy Gear’ınkinden küçük ve daha düşük çözünürlüklü olması demek. Smartwatch 2, Galaxy Gear kadar öne çıkan bir cihaz değil, daha çok cebinize eşlik eden bir saat durumuna sokuyor.Cihaz bu arada su geçirmiyor.

Smartwatch 2’nin yurtdışı fiyatı ise 260 dolar…

[ads]


Bir önceki yazımız olan [Sony Xperia Z1] mini sızdırıldı başlıklı makalemizde sony xperia z1, sony xperia z1 mini ve sony xperia z1 mini fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir