Samsung Galaxy Note 3′ün Türkiye fiyatı 2199 TL

   Samsung‘un kısa süre önce tanıttığı Galaxy Note 3‘ün Türkiye pazarına giriş fiyatı belli oldu. Üstelik hazırlanan kimi kampanyalar sayesinde ön sipariş veren kişilere Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear hediye ediliyor.

Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilen Unpacked 2013 etkinliğiyle yeni nesil cihazlarını görücüye çıkaran Samsung’un adını duymaya devam ediyoruz. Satış rakamlarıyla akıllı telefon ve tablet sektörünün önemli oyuncusu haline gelen firma,Galaxy Note 3‘ü 28 Eylül‘de stoklarda hazır duruma getirecek.

Türkiye’nin de dahil olduğu birçok mobil operatör ve teknoloji mağazası ise ön sipariş almaya başladı. Buna göre Note 3′ün Türkiye etiket fiyatı 2199 TL şeklinde açıklandı. Beklentilerin üzerinde kalan fiyat bir nebze hayal kırıklığı yaratırken, asıl sürpriz ise ön siparişlerde yaşandı. Zira -genellikle- ilk 100 kişiye 799 TL değerindeki Galaxy Gear akıllı saati ücretsiz verilecek. Exynos 5 Octa işlemcili modelinin satışa sunulacağı ülkemizde bakalım ilgi ne derece yoğun olacak.

Editör Yorumu:Türkiye’de vergilerin çok yüksek olması ve Galaxy Note 3’ün fiyatının 2199 olması açıkçası beni hiç şaşırtmadı.Diğer ülkelerde Kullanıcıların kolay ulaşabildiği telefona ülkemizdeki vergiler yüzünden Türk kullanıcıların kolay ulaşamaması yinede telefona karşı yoğun ilgiyi etkilemeyecek gibi görünüyor.Umarım Türkiye’de de Telefon fiyatlarının diğer ülkelere oranla pek fark olmadığı günleri görürüz

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir