[Rom] Xperia Arc ice cream sandwich Cm9 4.0.3 [Kurulum]

Sony Ericsson Xperia Arc modeli için a.k.a İce cream Sandwich 4.0.3 sürümü uyarlandı ve herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ne kadar orjinal rom gibi görülmesede Cyanogenmod tarafından açık kaynak kodlu olarak gereksiz eklentilerin kaldırılarak Nexus modelinde kurulu olan sürümünden farksız hale getirilmiştir.

Not: Aşağıdaki sadece .Zip dosyalarıdır baştan kurulum anlatılmamıştır. Root ve Recovery işlemlerinizi yapmış sayıyorum sizi ve aşağıdaki dosyalarla başbaşa bırakıyorum…

İndirme alanı
Rom dosyasını indirmek için tıkla.
Market’i etkin hale getirmek için fix dosyasını indir ve rom dosyasından hemen sonra rom kurar gibi kur ve yeniden başlat cihazı.

Bir önceki yazımız olan [Rom] Google Nexus S i9020 İCS 4.0.4 CM9 Rom (kurulum) başlıklı makalemizde CyanogenMod CM9, galaxy nexus ve galaxy nexus s cm9 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Android 4 CM9 Cyanogenmod hakkında

Hemen hemen piyasadaki her akıllı telefon ve tablet’e custom rom (kostüm rom) yapan dünya devi …

2 Yorumlar

  1. Linkler ölmüş haberin yok!

    • 🙂 Uyarma olayına hayran kaldım sağol linkler sağlam ölü değil sadece şuan Cyanogenmod.com’da sorun var. Geliştiricinin sitesinde sorun var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir