[Rom] Sony Xperia Ray (ST18i) CM7 2.3.7 [Gingerbread Rom İndir]

CyanogenMod ekibi tarafından birçok cihaz’a katıksız hızlı çalışan romlar gelmeye devam ediyor. CM7 lakaplı Android 2.3.7 Gingerbread sürümü üzerine inşa edilmiş bu rom cihazınızı başka bir cihaz’a büründürüyor. Gerçekten kullandıktan sonra sizde hızın farkına varacaksınız ve bize teşekkür edeceksiniz eminiz.

Not: Daha önce unofficial (Orijinal olmayan) Rom yüklemişseniz devam edin ama yapmamışsanız lütfen ilk olarak root, recovery, işlemlerini yapınız daha sonra aşağıda bulunan rom ve market dosyası olan Gapps’ı indirip hafızaya atınız ve recovery ile .zip’li dosyaları kurunuz. Recovery işlemini yapmanız için ilgili makaleyi buradan okuyunuz.

Dosya İndirme

  • Rom dosyasını indirmek için Gapps
  • Google Play Market’i aktif etmek için Gapps eklentisini indirip rom kurar gibi kurulumu hemen romdan sonra yapın.

Bir önceki yazımız olan Android PC Suite (mobileGO) başlıklı makalemizde android oyun uygulama yükleme programı, android pc suite ve android pc suite indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i; Root, Rom ve Recovery İşlemleri [Rehber]

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i gerçekten harika bir cihaz olup diğer çift çekirdekli ve son …

4 Yorumlar

  1. rom yükleme işlemi demişsiniz ortada birşey yok nasıl yapılacak bu iş

    • Haklısınız deneyip yapmadığımız için yazmadık birde root, recovery işlemleri samsung yada HTC gibi değil biraz daha karışık ama en kısa zamanda yeni bir makale ile anlatımı yaparız inşallah…

  2. peki bekliyoruz inşeallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir