[Rom] Samsung Galaxy Tab (GT-P1000L) Android 4.0.4 [ics, rom, indir]

Samsung Galaxy Tab (GT-P1000L) CyanogenMod ekibi tarafından Android 4.04 Ice Cream Sandwich (İCS) sürümü inşa edildi henüz Nightly sürümünde olan bu rom sizin android 4.0’a geçmenizi zorlayacak çünkü her geçen gün sorunlar düzeliyor yeni bir güncelleme çıkıyor. CyanogenMod’ un P1 adını verdiği bu Tablet’e Katıksız Android İCS sürümüde nefis olacaktır. Kurulum için Root ve recovery işlemlerini yapmış olmanız gerekir.

Not: Daha önce cihazınız root ve recovery işlemlerini yapmış olmanız gerekir aksi halde rom yükleme işlemini yapamazsınız. Eğer recovery yüklü ama rom yüklemeyi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Kurulum

  • Recovery modda açın telefonu indirmiş olduğunuz dosyalar ana hafızada olacak!
  • Daha sonra eski romdan kalan dosyaları silmeniz gerekecek onun içinde Recovery menüsünde bulunan Wipe data/factory format, Wipe cache partition format seçeneklerini  yapınız.
  • Daha sonra zip from SD card seçeneği ile rom’u gösterin kurulumu bitince ardından hemen Gapps eklentisini kurun Google Play Market için gerekli.
  • Daha sonra Reboot  yapın ve güle güle kullanın CyanogenMod CM9′u.

Dosya İndirme alanı

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 2 I9100 ICS ROM indir başlıklı makalemizde açıklayıcı anlatımla ice cream sandwich rom kurulumu galaxy s2, galaxy s2 ve galaxy s2 android hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Galaxy J5 2015 Root ve Recovery İşlemi Nasıl Yapılır ? SM-J500FN, SM-J500F, SM-J500H, SM-J500Y, SM-J500M

Galaxy J5 [2015] Root işlemi nasıl yapılır ? Eğer sizde J5 akıllı telefonunuzu rootlamak isterseniz …

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir