[Rom] Samsung Galaxy Tab (GT-P1000L) Android 4.0.4 [ics, rom, indir]

Samsung galaxy tab (GT-P1000L) Cyanogenmod ekibi tarafından Android 4.04 İce Cream Sandwich (İCS) sürümü inşa edildi henüz Nightly sürümünde olan bu rom sizin android 4.0’a geçmenizi zorlayacak çünkü her geçen gün sorunlar düzeliyor yeni bir güncelleme çıkıyor. Cyanogenmod’un P1 adını verdiği bu Tablet’e Katıksız Android İCS sürümüde nefis olacaktır. Kurulum için Root ve recovery işlemlerini yapmış olmanız gerekir.

Not: Daha önce cihazınız root ve recovery işlemlerini yapmış olmanız gerekir aksi halde rom yükleme işlemini yapamazsınız. Eğer recovery yüklü ama rom yüklemeyi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Kurulum:
Recovery modda açın telefonu indirmiş olduğunuz dosyalar ana hafızada olacak!
Daha sonra eski romdan kalan dosyaları silmeniz gerekecek onun içinde Recovery menüsünde bulunan Wipe data/factory format, Wipe cache partition format seçeneklerini  yapınız.
Daha sonra zip from sdcard seçeneği ile rom’u gösterin kurulumu bitince ardından hemen gapps eklentisini kurun market için gerekli daha sonra Reboot  yapın ve güle güle kullanın Cyanogenmod CM9′u.

İndirme alanı:
Rom sitesine gitmek için tıklayınız.
Gapps eklentisini indirmek için tıklayınız. 

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir yorum

  1. denemeliyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir