[Rom] Samsung galaxy s 2 CM9 Android 4.0.4

Cyanogenmod ekibinin harıl harıl çalıştığı bu günlerde CM9 4.0.4 sürümünü duyurdu. Samsung Galaxy S 2 i9100 cihazı için sorunsuz çalışmaktadır. Kurulum kısmı çok basittir daha önce kurulan bu konuya bakın lütfen.

Kurulum oldukça basit olup aşağıdaki cyanogenmod’un resmi sitesinden indirebilirsiniz. Kurulum Recovery ile yapılmaktadır.

Cyanogenmod Galaxy s2 için tıklayınız.[ads]

Marketi etkinleştirmek için buradaki dosyayı indirin ve rom kurar gibi kurun. GAPPS eklentisini indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan HTC Sensation Android 4.0.3 [İCS] [ROM] [indir] başlıklı makalemizde android 4.0.3 ics rom download, HTC Sensation Android 4 ve HTC Sensation Android 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

2 Yorumlar

 1. selam,
  bilgilerin için sağol ancak nasıl yükleyebileceğim konusunda daha detaylı bilgi verebilirsen çok memnun olurum, ilk defa güncelleştirme yapacağım için nerden başalayacağımı bilmiyorum! yardımın gerekli.

  • 1 – Root ve Recovery işlemini yapmalısınız.
   2 – Rom’u indirip kurunuz.
   Detaylı bir konu hazırlamak iserdim ama KPSS yüzünden bakamıyorum kusura bakmayın. Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir