[Rom] Samsung Galaxy S 2 CM9 Android 4.0.4

Cyanogenmod ekibinin harıl harıl çalıştığı bu günlerde CM9 Android 4.0.4 sürümünü duyurdu. Samsung Galaxy S 2 i9100 cihazı için sorunsuz çalışmaktadır. Kurulum kısmı çok basittir daha önce kurulan bu konuya bakın lütfen. Konuyu okuduktan sonra buradaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Kurulum oldukça basit olup aşağıdaki Cyanogenmod’un resmi sitesinden indirebilirsiniz. Kurulum Recovery ile yapılmaktadır. Recovery yükleme işlemini yapmadan lütfen ROM yükleme işlemini yapmayınız.

Marketi etkinleştirmek için buradaki dosyayı indirin ve rom kurar gibi kurun. GAPPS eklentisini indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 2 I9100 ICS ROM indir başlıklı makalemizde açıklayıcı anlatımla ice cream sandwich rom kurulumu galaxy s2, galaxy s2 ve galaxy s2 android hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Galaxy J5 2015 Root ve Recovery İşlemi Nasıl Yapılır ? SM-J500FN, SM-J500F, SM-J500H, SM-J500Y, SM-J500M

Galaxy J5 [2015] Root işlemi nasıl yapılır ? Eğer sizde J5 akıllı telefonunuzu rootlamak isterseniz …

2 Yorumlar

 1. selam,
  bilgilerin için sağol ancak nasıl yükleyebileceğim konusunda daha detaylı bilgi verebilirsen çok memnun olurum, ilk defa güncelleştirme yapacağım için nerden başalayacağımı bilmiyorum! yardımın gerekli.

  • 1 – Root ve Recovery işlemini yapmalısınız.
   2 – Rom’u indirip kurunuz.
   Detaylı bir konu hazırlamak iserdim ama KPSS yüzünden bakamıyorum kusura bakmayın. Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir