[Rom] LG Nitro P930 İce Cream Sandwich CM9 [İndir, Kurulum]

Lg Nitro p930 adındaki LTE destekli akıllı telefona Cyanogenmod ekibi tarafından İce cream sandwich adlı .0.4 sürümünün katıksız hali inşa edildi. Bizde bu rom’u siz değerli okurlarla paylaşmak istedik! Hatırlatmak isterizli bu rom Nightly (Beta) sürümdür her geçen gün aşağıda vermiş olduğumuz siteden son güncellemeyi indirebilirsiniz. Unutmamakta fayda var eğer cihazınız root, recovery işlemlerini görmemişse siz aşağıdaki .Zipli dosyayı kuramazsınız.

Not: Recovery menüsünden eski romdan kalan dosyaları silin ve rom’u kurun. Marketi aktif etmek için market eklentisini GAPPS’ı indirin ve rom sonrası recovery menüsünden kurun. Aksi halde marketniz aktif olmayacaktır.

İndirme alanı:
Rom dosyasının en güncel versiyonunu indirmek için tıklayınız. 

Market’i etkinleştirmek için GAPPS eklentisini buradan indiriniz.

Bir önceki yazımız olan [Sony Xperia] Flash Tool ile Xperia Cihazlarına Rom, Root, Recovery işleminin yapılması başlıklı makalemizde flash tool ile yapılanlar, tüm xperia cihazlarına recovery downgrade root işlemi yapan program ve xperia arc rom yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Talking Tom Cat indir

Android’in en sevimli programı olan Talking tom cat isimli konuşan kedi şimdi ikinci versiyonunu markette …

2 Yorumlar

  1. p930 nitro hd rootlamayı bir türlü başaramadım bu konuda yardımcı olursanız teşekkür ederim…iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir