[ROM] i9100 Resmi İce cream sandwich android 4.0.3 güncellemesi kurulumu

Samsung Galaxy s II I9100 cihazı için resmi ice cream sandwich (İCS) 4.0.3 versiyonu duyuruldu ve detaylı kurulumu aşağıda anlatılmıştır. Anlatımı dikkatlice okuyarak güncellemeyi yapabilirsiniz aksi halde susacak olan cihazlardan ne ben nede sorumluluk kabul etmemekteyiz. İ9100 kullanıcılarının birtürlü bitmeyen sıkıntılarına çare getirecek bu sürüm gerek pil ömrü olsun gerekse hız konusu gayet iyi optimize edilmiştir. Güncelleme odin ile yapılacaktır (Odin hakkında bilgi için tıklayınız.).

  • Cihazınızda bulunan kişiler, resimler, uygulamalar vs bu güncellemeden sonra silinecektir dikkat edin! Yedeğinizi alın.
  • Telefonunuzun güncelleme sırasında yarıda kalmaması için pil seviyenizin en az % 60’da olması gerekir. Dikkat edin.
  • Eğer bilgisayarınızda KİES varsa lütfen kaldırın bilgisayarı baştan başlatın. Bu işlem güncellemeye engel olabilir yada sürücü çakışması yaşayabilirsiniz.
  • Geçici olarak Antivirüs’ü etkisizleştirin.
  • Gerekli sürücüleri yükleyin. Windows 32 Bit sürücüleri II Windows 64 Bit sürücüleri
  • Güncelleme yapabilmek için gerekli Odin3 V1.83 sürümü.
  • Gerekli güncelleme dosyasını indirmek için tıklayınız.

Kurulum talimatları:
Videolu anlatım sitemizde mevcuttur lütfen onu izleyin takıldığınız yerde size yardımcı olacağımızı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan HTC Sensation Android 4.0.3 [İCS] [ROM] [indir] başlıklı makalemizde android 4.0.3 ics rom download, HTC Sensation Android 4 ve HTC Sensation Android 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir