Nokia X, X+ ve XL; Android işletim sistemi ile geliyor! [İnceleme, Video Haber]

Merhaba, Nokia firması biliyorsunuz ki çeşitli işletim sistemleri kullanmasına rağmen istenilen başarıyı elde edemediği için inadını yıkıp, gururunu ayaklar altına alıp Android işletim sistemli tam 3 adet akıllı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. 25 Mart tarihinde duyurulacak olan Nokia X, Nokai X+ ve Nokia XL cihazlarında Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü ile birlikte gelecektir.

[ads]

Yukarıdaki videodanda anlaşıldığı gibi Nokia x ve x+ ekranları 4 inç, Nokai XL ise 5inç ekranla duyurulmayı bekliyor. Ücreti yine ülkemizde yüksek olabilir ve teknik özellikleri ücrete göre düşük olabilir. Biliyorsunuz ki Nokia firması eskiden sağlam çalışan bir firma idi şimdi herşey çinde üretiliyor diye biraz malzemeden çalmış gibi görünüyor. İnceleme yapmadan tam karar vermek de doğru olmaz.

nokia-x-x+-xl

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir