Minecraft oyununa ait görsel

Minecraft apk indir

apk indirerek telefon veya tabletinizde bu oyunu oynayabilirsiniz. Şu an indireceğiniz bu oyun son sürüm olmakla birlikte güncelleme yapmanıza gerek yoktur.

Minecraft

Minecraft oyununa ait görsel

İnsanların kendi kafalarındaki dünyayı sanal ortamda kendilerine göre oluşturmalarını sağlayan bir oyun uygulamasıdır. Bu oyun ile görkemli daireler ve bir birinden ilginç hayal güçleri ile tasarlanmış dünyalar bulabilirsiniz. Bu oyun TL olarak yaklaşık 25TL.

Minecraft Apk İndir

Minecraft apk olarak indiremezsiniz ancak satın almak için buradaki linki tıklayabilirsiniz.

Minecraft Apk Son Sürüm

Minecraft oyunun son sürümü ilgili marketlerde var eğer zaten satın almış aldığınız bir oyun ise direk marketten güncelleyebilirsiniz.

Minecraft masaüstü platformlarından şimdi ise cep telefonu ile oynanmaktadır ancak ücretli olduğunu size söylemek zorundayım. İsterseniz cep telefonunuzun marketinden satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alarm Clock Pro v1.0.6 - TAVSİYE başlıklı makalemizde 1.0.6, alarm ve alarm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir