LG Optimus 3D Max [İnceleme, Özellikleri]

Son zamanlarda 3D teknolojisi televizyonları sarsada bunu telefonlardada yavaştan sardığını görüyoruz. Lg Optimus 3D’nin üst versiyonu olan 3D MAX adındaki bu cihazda 3 boyutlu filmleri rahatlıkla izleyebilecek hd kalitesinde 3D oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz. Farklı piyasalarda farklı isimlerde almış olmalı ki bazı isimleri şunlar; cube,3d 2 ve 3d max.

Şimdi diyorsunuz bu neden ‘MAX’ adını aldı? Cevaplayalım: Şimdi bu cihaz’ın ekranı inç olarak genişlemiş ve 3D özelliği olan çift kamera 5MP ama daha üst daha güzel olduğu söyleniyor. Dış görünüşteki estetiklik ve çekicilikle 3D max normal 3D cihaz’a göre artırılmış.

Önemli Özellikleri:

  • 1.2 Ghz dual core(çift çekirdek) TI OMAP 4430 işlemci
  • 1 GB RAM
  • 4.3″ IPS LCD Ekran (Gözlük gerektirmeyen 3D ekran)
  • 800×480 çözünürlük
  • Android 2.3 İşletim sistemi
  • 802.11 b/g/n wifi, 1520 mAH pil,
  • Çift kamera 3D çekim özellikli 5MP 720p video özelliğine sahip!
Aslında LG Optimus 3D ve MAX için oyun olanağı daha yüksek ve daha kaliteli ama herkes tekelci HTC Evo 3D kullanmaya özeniyor. Tamam LG Optimus 3D Max 4 çekirdek olarak çıkmalıydı ve İce Cream Sandwich (İCS) işletim sistemine sahip olması gerekirdi bu tamamen hayal kırıklığıdır. Ama bunun üstesinden gelmek için alternatif bir cihaz daha üreteceklerini düşünüyorlar ve isim olarak Optimus 4X HD çıkabilirmiş.

Max’in hakkında söylenenler bunlar ama fiyat için henüz beklemedeyiz.  Kesinlikle 3D’nin geliştiğini görüyoruz ama bu cihaz 4 çekirdek olsa daha sağlam olurdu ve İCS olsaydı. Mobil fuarda çekilmiş küçük bir video aşağıda yer almaktadır isterseniz izlemek için tıklayınız.

[youtube id=”T8e4K7SrD9E” width=”600″ height=”350″]

İlginizi Çekebilir

Download Mobo USB Drivers

14 Şubat 2020'de güncellendi Mobo USB Sürücüleri, Mobo Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir