LG Nexus 5 CF-Auto-Root Rehberi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda ’ın en gözde telefonu Nexus 5’i en basit şekilde nasıl rootlayacağınızı anlatacağım.Sadece birkaç adımda cihazınızın tüm yetkilerine sahip olabilirsiniz.

Burada yapmış olduğunuz işlemlerin sorumlulukları tamamen size aittir.Cihazınızda oluşabilecek sorunlardan dolayı Bizleri ve Androidmakale.com‘u sorumlu tutamazsınız.Biz saadece Size yardımcı olabiliriz.Yapacağınız işlemleri okuyup anladıktan sonra uygulayınız.Kafanıza takılan bir soru yada yapamadığınız bir işlem olursa yorum olarak yazarsanız en kısa sürede Size dönüş yapmaya çalışırız.Başarılı olduğunuz zaman ise bir teşekkür yorumu bırakırsanız mutlu oluruz.[ads]

Hazırsanız Başlayalım:

  1. Root Dosyasını indirin ve bir klasöre çıkartın
  2. Telefonu bootloader/fastboot moduna alın. (Telefonu kapatın ve Ses Açma + Ses Kısma + Güç tuşlarına basın)
  3. Telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağlayın.
  4. root-windows.bat dosyasını çalıştırın.
  5. Herhangi bir tuşa basın işlemler otomatik yapılacaktır.
  6. Bu kadar cihazınız rootlandı.Herhangi bir sorunuz varsa yorum olarak atabilirsiniz,en kısa zamanda cevaplamaya çalışırız.

Google

Bir önceki yazımız olan [Recovery][CWM] Samsung Galaxy S5; Clockwokmod Recovery [Yükleme İşlemi] başlıklı makalemizde G900F, G900F custom rom ve G900F cwm recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir