Jelly Bean 4.1 mi İce Cream Sandwich mi hızlı ? [Android Hız Testi]

’un 27.06. tarihinde çıkarmış olduğu isimli sürümü bugün araştırmacılar tarafından hız testi yapıldı ve ics’de ki kasılmalar ve yavaşlamarın gerçekten yeni sürüm olan Jelly Bean da giderilmiş durumda. Nexus cihazlara hemen güncelleme gelmiş ve denemesini yapmış durumdalar. Bende bu haberi izler izlemez sizinde izleyip gerçeği kendi gözünüzle görmenizi sağlamak istedim.

’in son sürümünde görsel olarak pek bi değişiklik olduğu söylenemez hatta herşey İCS’deki gibi herşey hemen hemen aynı. Ama hız, şarj ve stabilite açısından oldukça iyi olduğu görülmektedir. İleri zamanlarda bizde daha detaylı incelemerde bulunacağımız dileğiyle hoşçakalın sizi videola baş başa bırakıyoruz.

Video Alanı:

[youtube id=”V5E5revikUU” width=”600″ height=”350″]

Eğer videoyu izleyemiyorsanız buraya tıklayınız.[ads]

Bir önceki yazımız olan Android Majel başlıklı makalemizde android 4, android asistan majel ve android majel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

HTC One X5 Geliyor! İşte Detayları…

HTC’nin dev telefonu olacağı söylenen One X5 hakkında ilginç detaylar ortaya çıkmaya başladı… HTC One …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir