iOS 11’den iOS 10’a kayıpsız geçmek için yapılacaklar

iOS 11’de beklenmedik hatalardan dolayı tekrar eski iOS 10 sürümüne dönmek istiyorsanız ancak verilerim de gitmesin istiyorsanız aşağıda anlatacağımız adımları dikkatli bir şekilde uygulayın. Apple kullanıcıları iTunes uygulamasını indirerek kolay bir şekilde yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ancak unutmadan hatırlatmak isteriz ki iOS 10 da yükleme yaptığınız sırada o bilgisayar da bir yedek alınmıştır o yedeğiniz varsa is kolay yoksa geri dönme işlemini unutun ancak derseniz benim icin uygulama ve gidecek dosyaların bir önemi yok o zaman devam edin.

Gerekli adımlar:

  1. İlk olarak apple cihazınıza ait iOS 10 ipsw dosyasını https://ipsw.me/ adresinden indiriniz.
  2. Cihazı kapatın ve DFU modunda açın.
  3. USB yardımıyla cihazı bilgisayara bağlayın ve iPhone’u Geri Yükle seçeneğine basmayın aşağıda ki işlemi yaparak tıklayın.
  4. Bilgisayarınızdan (Windows için shift’e, MacBook için option) tuşuna basılı tutarak güncelleyin. Sizden indirmiş olduğunuz ipsw dosyasını isteyecektir yolu gösterin.
  5. Cihaz doğrulama ve güncelleme yapacaktır biraz uzun sürsede eski stabiliteye kavuşmak sabırsızlık veriyor.
  6. Yükleme bittikten sonra cihaz açılacak ve Yen’i iPhone kur’a gitmeden bilgisayardan yedeği gösterip kurulumu tamamlayın.
  7. Kayıpsız bir şekilde iOS 10’a hoş geldiniz.
  8. Sorun yaşamanız halinde yorum yapmaktan çekinmeyin dönüş yaparız.

İlginizi Çekebilir

Download Altron USB Drivers

15 Şubat 2020'de güncellendi Altron USB Sürücüleri, Altron Akıllı Telefonunuzu ve Tabletlerinizi Windows Bilgisayara bağlamanıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir