HTC One X5 Geliyor! İşte Detayları…

’nin dev telefonu olacağı söylenen hakkında ilginç detaylar ortaya çıkmaya başladı…

HTC 5, akıllı telefon dünyasının merakla beklenen cihazları arasında yer alıyor. HTC DLX ya da Droid Incredible X olarak da bilinen telefon hakkında geçtiğimiz günlerde teknik ayrıntılar ortaya çıktı.

HTC’nin geliştiricilerinden “Football“, Twitter hesabından HTC DLX’in teknik ayrıntılarını duyurdu. Football’a bakılırsa yeni cihaz 1,5 GHz hızındaki Qualcomm S4 pro işlemciye sahip. Cihaz ayrıca 5 inçlik bir Full-HD ekrana, 1,5 GB RAM ve 16 GB dahili belleğe sahip. Kameranın çözünürlüğü 12 megapiksel, telefonun pili de 2.500 mAh. Cihazda Android 4.2 değil 4.1.2 kurulu.[ads]

Telefon bütün dünyada satışa sunulacak ve HTC’nin yeni büyük boyutlu telefonları arasında yer alacak. Ancak bu söylenenler doğruysa, HTC’nin pil konusunda yine cimri davranacağını söyleyebiliriz. Samsung, 5,5 inç’lik Galaxy Note 2’sine 3100 mAH’lık pil koyarken, Samsung yeni cebine 2.500 mAH’ı yeterli görüyor.

Bir önceki yazımız olan Android Majel başlıklı makalemizde android 4, android asistan majel ve android majel hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

Android işletim sistemi, uygulama ve rom geliştiricisi olup, Android sistemli akıllı telefonlar hakkında geniş detaylı bilgiye sahip ve her türlü onarım bakım işlerinden anlayan bir kişi... Blog yazarı ve site kurucusu...

Dikkatini çekebilir

Anasayfa

Do a little bit of analysis and don’t just now might rely on news flash …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir